Znajdź salony
Showrooms
 • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rainshower Cosmopolitan 310 Deszczownica z przepustem stropowym 142 mm, 1 strumień

26067A00 - Rainshower Cosmopolitan 310 Deszczownica z przepustem stropowym 142 mm, 1 strumień
 • hard graphite
 • brushed nickel
 • brushed warm sunset
 • warm sunset
 • polished nickel
 • brushed hard graphite
 • chrom
 • stal nierdzewna
 • brushed cool sunrise
 • cool sunrise
Numer produktu 26067A00
Kod EAN 4005176427312

Opis produktu

GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 - zestaw prysznicowy

Deszczownica z przepustem stropowym GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 to doskonały sposób na komfortową kąpiel każdego dnia. Jej duża, 310 mm średnica pozwoli Ci otulić całe ciało cudownie miękkim strumieniem Rain, przypominającym ciepły letni deszcz na Twojej skórze. Dzięki technologii GROHE DreamSpray, będzie on zawsze pełny i równomiernie doprowadzony do każdej dyszy, a żeby zapobiec ich zatkaniu, wykonano je z silikonu SpeedClean. Wystarczy przetrzeć go ręką, żeby pozbyć się osadzającego w nich kamienia - szybko, łatwo i przyjemnie! Dzięki temu przez lata możesz cieszyć się luksusowym doświadczeniem kąpieli, dbając jednocześnie o ochronę środowiska i zmniejszając rachunki. Wszystko dzięki ogranicznikowi przepływu GROHE EcoJoy, który zmniejsza zużycie wody do zaledwie 9,5 l/min., bez obniżania wydajności - czysty zysk! Deszczownicę i przepust stropowy pokryto elegancką powłoką w kolorze Hard Graphite, która zachwyca odpornością na uszkodzenia i dyskretnym, szykownym wyglądem, doskonale pasującym do nowoczesnych aranżacji. Już dziś zaproś ją do swojej łazienki i ciesz się komfortem, na jaki zasługujesz!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Koniec z kapaniem wody, dzięki technologii DropStop

Koniec z kroplami wody powoli skapującymi z deszczownicy po skończonej kąpieli. Dzięki unikalnej funkcji DropStop, która powstrzymuje wypływ wody po wyłączeniu przepływu, możesz zapomnieć o kapaniu!

Strumień Pure Rain - cudownie miękki, jak delikatny letni deszcz

Strumień PureRain to ulepszona wersja strumienia Rain, uznawanego przez naszych klientów za "najbardziej komfortowy", która pozwala cieszyć się jeszcze większymi, bardziej miękkimi kroplami spływającymi na Twoją skórę.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia powłoka GROHE StarLight

Powłoka GROHE StarLight to efekt 75-letniego doświadczenia i przywiązania uwagi do szczegółów: idealnie gładka, odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Po prostu przetrzyj ją wilgotną ściereczką, by zalśniła jak nowa!

Concetto New
Broszura
Concetto New