Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rainshower Cosmopolitan 210 Deszczownica z przepustem stropowym 142 mm, 1 strumień

26063000 - Rainshower Cosmopolitan 210 Deszczownica z przepustem stropowym 142 mm, 1 strumień
  • chrom
Numer produktu 26063000
Kod EAN 4005176937170
2 083,62 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Z luksusową deszczownicą GROHE Rainshower® Cosmopolitan o wymiarach 210 mm i praktycznym przepustem stropowym, wykreujesz prywatną kabinę hydroterapii. Innowacyjny strumień prysznicowy PureRain stanowi udoskonaloną wersje klasycznej kaskady Rain. Jego krople są o 50% większe i bardziej delikatne, dzięki czemu Twoje ciało dozna jeszcze większego ukojenia. O idealną cyrkulacje wody zatroszczy się system DreamSpray®, równomiernie rozprowadzający przepływ do każdej dyszy. Z kolei łatwe czyszczenie gwarantuje technologia SpeedClean® w której wykonaliśmy tarcze prysznicową, byś mógł usunąć osady wapienne za pomocą jednego palca. Nie musisz także obawiać się o irytujące kapanie wody z górnego natrysku, gdy nie będziesz go używać. Zintegrowana funkcja DropStop skutecznie blokuje przepływ najdrobniejszej kropli wody, gdy nie korzystasz z deszczownicy. Podobnym kunsztem wykonania odznacza się powłoka StarLight®, którą zwieńczyliśmy całą powierzchnie zewnętrzną. Dzięki niej wszystkie elementy nieskazitelnie błyszczą, a także nie ulegają zadrapaniom i matowieniu z upływem czasu. Odkryj na nowo radość używania wody i zaproś do swojej łazienki GROHE Rainshower® Cosmopolitan.

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Concetto New
Broszura
Concetto New