Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm Cube Bateria termostatyczna do obsługi jednego wyjścia wody

19959000 - Grohtherm Cube Bateria termostatyczna do obsługi jednego wyjścia wody
  • chrom
Numer produktu 19959000
Kod EAN 4005176940842

Opis produktu

Baterie termostatyczna GROHE Grohtherm Cube to gwarancja wygody i bezpieczeństwa zamknięta w eleganckiej oprawie. Jej konstrukcja zainspirowana geometrycznymi kształtami sześcianu idealnie wpasuje się w wystrój panujący w nowoczesnej łazience. Dzięki wyposażeniu baterii w niezwykle czuły termoelement TurboStat® w zaledwie ułamku sekundy osiągniesz pożądaną temperaturę wody i utrzymasz ją na stałym poziomie przez cały okres kąpieli, a dodatkowy przycisk SafeStop uniemożliwia zwiększenie temperatury wody powyżej 38°C.Z myślą o oszczędności naturalnych zasobów, wbudowaliśmy w baterię przycisk EcoButton redukujący jej przepływ nawet o 50% nie wpływając na jakość funkcjonowania. GROHE Grohtherm Cube nie tylko zachwyca swoimi technologicznymi rozwiązaniami, ale również nieskazitelnym wyglądem. GROHE StarLight® to chromowana powłoka, która chroni powierzchnię baterii przed zarysowaniami czyniąc ją higienicznie czystą przez wiele lat. Postaw na jakość GROHE i nadaj swojej łazience wyrazistego charakteru z baterią Grohtherm Cube. Aby zainstalować baterię w łazience niezbędny jest element podtynkowy 35500000.

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Szybka, łatwa instalacja baterii

Dzięki systemowi QuickFix, montaż ścienny baterii będzie szybszy niż konwencjonalny sposób instalacji z odkrytymi śrubami. Prosty mechanizm przyłączający w pełni zakrywa wyjście ścienne, gwarantując czysty, gładki wygląd. Bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Oferta produktów

Prysznic

Bateria centralna z termostatem
Bateria termostatyczna do obsługi jednego wyjścia wody
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
Podtynkowy zestaw prysznicowy z deszczownicą Rainshower Allure 230

Wanna

Bateria termostatyczna do obsługi więcej niż jednego wyjścia wody
Bateria wannowa z termostatem, DN 15
Bateria wannowa z termostatem, DN 15
Grohtherm Cube

Grohtherm Cube

Sześcian w 100%.

Pokaż kolekcję