Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm Cube Bateria termostatyczna do obsługi więcej niż jednego wyjścia wody

19958000 - Grohtherm Cube Bateria termostatyczna do obsługi więcej niż jednego wyjścia wody

Opis produktu

Szukasz wyjątkowo eleganckiej baterii podtynkowej do obsługi więcej niż jednego wyjścia wody? GROHE Grohtherm Cube będzie doskonałym wyborem. Jej niezwykle stylowa, geometryczna linia wzornictwa przykuje uwagę każdego, kto wejdzie do łazienki. Jeszcze większego blasku nada jej lśniąca powłoka StarLight®, chroniąca przed zarysowaniami i zmatowieniem. Ta oryginalna armatura, to jednak nie tylko zachwycający design, ale także zaawansowane technologicznie rozwiązanie dla Twojej łazienki. Z GROHE zyskujesz pewność, że Tobie i Twojej rodzinie nie grozi nieprzyjemne oparzenie gorącą wodą podczas kąpieli. Czuwa nad tym przycisk SafeStop® blokujący nastawienie zbyt wysokiej temperatury. Z kolei troską o środowisko, zajmuje się funkcja EcoButton®, oszczędzająca zbędne zużycie wody. Dzięki temu, przyczyniasz się do świadomego dbania o ekosystem i zasoby naturalne. Połącz wyjątkową baterię GROHE Grohtherm Cube z elementem podtynkowym Rapido T ( 35 500 000) i odkryj nowoczesność w eleganckiej oprawie wizualnej.

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Szybka, łatwa instalacja baterii

Dzięki systemowi QuickFix, montaż ścienny baterii będzie szybszy niż konwencjonalny sposób instalacji z odkrytymi śrubami. Prosty mechanizm przyłączający w pełni zakrywa wyjście ścienne, gwarantując czysty, gładki wygląd. Bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

Inteligentny system kontroli ciśnienia wody

AquaDimmer Eco to uchwyt pozwalający przełączać się między prysznicem i wylewką oraz kontrolować przepływ wody. Ze zintegrowanym przyciskiem EcoButton, możesz ograniczyć jej zużycie nawet o 50%, jednocześnie chroniąc środowisko i oszczędzając.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Temperature control handle 47958000
1.1 Cover cap 4795900M
2 Shut-off handle 47960000
2.1 Cover cap 4795900M
3 Stop ring 47922000
4 Escutcheon 47961000
5 Aquadimmer 47364000
6 Adapter 12701000
7 Socket spanner 19332000*
8 Extension set 27.5 mm 47781000*