Znajdź salony
Showrooms
 • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15

34065GL2 - Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
 • cool sunrise
 • polished nickel
 • hard graphite
 • brushed nickel
 • warm sunset
 • stal nierdzewna
 • brushed cool sunrise
 • brushed warm sunset
 • brushed hard graphite
 • chrom
Numer produktu 34065GL2
Kod EAN 4005176426773

Opis produktu

GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M - termostatyczna bateria prysznicowa

Bateria termostatyczna GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M zapewni przyjemną oraz bezpieczną kąpiel. Dzięki wyposażeniu jej w szereg innowacyjnych technologii, dotychczasowe rytuały kąpielowe wzniosą się na najwyższy poziom komfortu. Pierwszą z nich jest ceramiczna głowica GROHE TurboStat, która wychwytuje wahania ciśnienia w instalacji hydraulicznej, dbając o zachowanie stałych parametrów przepływu. Aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu zbyt gorącego strumienia, armaturę wyposażyliśmy w specjalny przycisk SafeStop – tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie dźwigni umożliwia nastawienie temperatury strumienia powyżej 38°C. Dzięki temu, masz pewność, że dzieci i osoby starsze nie oparzą się gorącym strumieniem podczas kąpieli. Bateria termostatyczna GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M pozwoli Ci także chronić cenne surowce naturalne. Jest to zasługą innowacyjnej technologii GROHE EcoJoy, która redukuje zużycie wody nawet o 50%, bez utraty wydajności strumienia – niższe rachunki, czysty zysk! Zadbaliśmy również o elegancki wygląd armatury, pokrywając ją lśniącą powłoką w kolorze Cool Sunrise. Jest ona niebywale odporna na uszkodzenia i zarysowania, a jej złocisty odcień przywodzi na myśl wschód słońca, który przywita Cię za każdym razem, gdy wejdziesz do łazienki. Postaw na najwyższy komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli i zaproś baterię termostatyczną GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M do swojego domu!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Przycisk EcoButton - redukcja zużycia wody nawet do 50%

Używając przycisku EcoButton masz możliwość wyboru pełnego strumienia wody, lub jego ograniczenia o nawet 50%, nie wpływając w żaden sposób na komfort kąpieli!

Easy to clean and durable thanks to the GROHE StarLight coating

The GROHE StarLight coating is the result of 75 years of experience and attention to detail: the ultra smooth finish is extra scratch-resistant and easy to clean. Just wipe the surface with a dry cloth and it looks like new again.

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji