Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15

34065GL2 - Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
  • cool sunrise
  • brushed cool sunrise
  • brushed warm sunset
  • warm sunset
  • polished nickel
  • brushed hard graphite
  • hard graphite
Numer produktu 34065GL2
Kod EAN 4005176426773

Opis produktu

GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M - termostatyczna bateria prysznicowa

Bateria termostatyczna GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M zapewni przyjemną oraz bezpieczną kąpiel. Dzięki wyposażeniu jej w szereg innowacyjnych technologii, dotychczasowe rytuały kąpielowe wzniosą się na najwyższy poziom komfortu. Pierwszą z nich jest ceramiczna głowica GROHE TurboStat, która wychwytuje wahania ciśnienia w instalacji hydraulicznej, dbając o zachowanie stałych parametrów przepływu. Aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu zbyt gorącego strumienia, armaturę wyposażyliśmy w specjalny przycisk SafeStop – tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie dźwigni umożliwia nastawienie temperatury strumienia powyżej 38°C. Dzięki temu, masz pewność, że dzieci i osoby starsze nie oparzą się gorącym strumieniem podczas kąpieli. Bateria termostatyczna GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M pozwoli Ci także chronić cenne surowce naturalne. Jest to zasługą innowacyjnej technologii GROHE EcoJoy, która redukuje zużycie wody nawet o 50%, bez utraty wydajności strumienia – niższe rachunki, czysty zysk! Zadbaliśmy również o elegancki wygląd armatury, pokrywając ją lśniącą powłoką w kolorze Cool Sunrise. Jest ona niebywale odporna na uszkodzenia i zarysowania, a jej złocisty odcień przywodzi na myśl wschód słońca, który przywita Cię za każdym razem, gdy wejdziesz do łazienki. Postaw na najwyższy komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli i zaproś baterię termostatyczną GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M do swojego domu!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Przycisk EcoButton - redukcja zużycia wody nawet do 50%

Używając przycisku EcoButton masz możliwość wyboru pełnego strumienia wody, lub jego ograniczenia o nawet 50%, nie wpływając w żaden sposób na komfort kąpieli!

Łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia powłoka GROHE StarLight

Powłoka GROHE StarLight to efekt 75-letniego doświadczenia i przywiązania uwagi do szczegółów: idealnie gładka, odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Po prostu przetrzyj ją wilgotną ściereczką, by zalśniła jak nowa!

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji