Znajdź salony
Showrooms
 • Salony łazienkowe
 • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15

34065AL2 - Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
 • brushed hard graphite
 • cool sunrise
 • polished nickel
 • chrom
 • stal nierdzewna
 • brushed cool sunrise
 • brushed nickel
 • brushed warm sunset
 • warm sunset
 • hard graphite
Numer produktu 34065AL2
Kod EAN 4005176426810
1 875,91 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan - prysznicowa bateria termostatyczna

Zachwycająca eleganckim wykonaniem termostatyczna bateria prysznicowa GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M, to znakomity wybór dla wszystkich miłośników stylowego designu i komfortowych, bezpiecznych kąpieli. Jej cylindryczny, metalowy korpus został pokryty odporną na uszkodzenia powłoką w kolorze Brushed Hard Graphite, która przykuwa wzrok wysublimowanym szykiem i będzie się wspaniale prezentowała na tle nowoczesnych aranżacji. Za wygodę użycia odpowiada termostatyczna głowica GROHE TurboStat, gwarantująca utrzymanie ustawionych przez Ciebie parametrów przepływu przez cały czas trwania kąpieli, a żeby zapewnić Tobie i Twoim bliskim ochronę przed oparzeniami, na uchwycie umieszczono specjalną blokadę SafeStop. Uniemożliwia ona przypadkowe włączenie zbyt gorącego strumienia, dbając o Twoje bezpieczeństwo. Zadbano również o ekologiczny aspekt eksploatacji baterii GROHE Grohtherm 1000 - dzięki technologii GROHE EcoJoy, zmniejszysz zużycie wody nawet o 50%, nie pogorszając wydajności i komfortu obsługi. Przekonaj się o tym już dziś i wybierz prysznicową baterię termostatyczną GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Przycisk EcoButton - redukcja zużycia wody nawet do 50%

Używając przycisku EcoButton masz możliwość wyboru pełnego strumienia wody, lub jego ograniczenia o nawet 50%, nie wpływając w żaden sposób na komfort kąpieli!

Łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia powłoka GROHE StarLight

Powłoka GROHE StarLight to efekt 75-letniego doświadczenia i przywiązania uwagi do szczegółów: idealnie gładka, odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Po prostu przetrzyj ją wilgotną ściereczką, by zalśniła jak nowa!

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji