Znajdź salony
Showrooms
 • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15

34065DC2 - Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
 • stal nierdzewna
 • chrom
 • brushed hard graphite
 • hard graphite
 • brushed cool sunrise
 • cool sunrise
 • brushed nickel
 • brushed warm sunset
 • warm sunset
 • polished nickel
Numer produktu 34065DC2
Kod EAN 4005176374432

Opis produktu

GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M - termostatyczna bateria prysznicowa

Termostatyczna bateria prysznicowa GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M to gwarancja bezpiecznej, komfortowej kąpieli każdego dnia. Jej metalowy korpus, pokryty stylowa powłoką SuperSteel, kryje w sobie innowacyjną głowicę GROHE TurboStat, która w ułamku sekundy wyrównuje wahania ciśnienia w instalacji, co pozwala utrzymać wybraną przez użytkownika temperaturę wody. Zapomnij o gwałtownych oziębieniach lub ociepleniach przepływu i rozkoszuj się kąpielą o idealnych parametrach! Aby dodatkowo chronić Twoją skórę przed nieprzyjemnymi oparzeniami, na uchwycie umieszczono specjalną blokadę SafeStop, która zapobiega przypadkowemu ustawieniu temperatury wody powyżej 38° C, z możliwością zwiększenia limitu do 43° C. Zadbano również o to, by użycie baterii GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M było przyjazne środowisku. Dzięki technologii GROHE EcoJoy, zmniejszysz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszenia wydajności, co pozwoli Ci także obniżyć wydatki na rachunki - czysty zysk! Spraw, by w Twojej łazience zagościły funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz oszczędność i już dziś wybierz prysznicową baterię termostatyczną GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Przycisk EcoButton - redukcja zużycia wody nawet do 50%

Używając przycisku EcoButton masz możliwość wyboru pełnego strumienia wody, lub jego ograniczenia o nawet 50%, nie wpływając w żaden sposób na komfort kąpieli!

SuperSteel - luksusowy design doskonale wykończonej powłoki

Ekskluzywny wygląd matowej stali, która zachwyca elegancją i odpornością na uszkodzenia, stanowi rezultat 75-letniego doświadczenia i przywiązywania uwagi do detalu. Połączenie stali nierdzewnej i idealnie gładkich powierzchni to gwarancja higienicznej czystości.

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji