Znajdź salony
Showrooms
 • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15

34065EN2 - Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
 • brushed nickel
 • chrom
 • stal nierdzewna
 • polished nickel
 • brushed hard graphite
 • hard graphite
 • brushed cool sunrise
 • cool sunrise
 • brushed warm sunset
 • warm sunset
Numer produktu 34065EN2
Kod EAN 4005176426841

Opis produktu

GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M - termostatyczna bateria prysznicowa

Bateria termostatyczna GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M to gwarancja wygodnej, bezpiecznej kąpieli każdego dnia. Jej cylindryczny, metalowy korpus pokryty elegancką powłoką w kolorze lśniącego niklu, kryje w sobie zestaw innowacyjnych rozwiązań opracowanych przez niemieckich inżynierów. Jednym z nich jest głowica termostatyczna GROHE TurboStat, która utrzyma ustawioną przez użytkownika temperaturę kąpieli przez cały czas jej trwania - od teraz nie musisz obawiać się, że zbyt gorący lub zimny strumień podrażni Twoją delikatną skórę. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, na uchwycie umieszczono specjalną blokadę SafeStop – tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie dźwigni, umożliwia ustawienie temperatury przepływu wyższej, niż 38°C, dzięki czemu masz pewność, że Ty i Twoi najbliżsi unikniecie nieprzyjemnych oparzeń. Zadbano również o to, by eksploatacja baterii była jak najbardziej oszczędna, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności i komfortu użycia. Dzięki technologii GROHE EcoJoy, ograniczysz zużycie wody nawet o 50%, dbając o ochronę środowiska i stan swojego domowego budżetu. Sprawdź to i już dziś zamontuj baterię termostatyczną GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M w swojej łazience!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Przycisk EcoButton - redukcja zużycia wody nawet do 50%

Używając przycisku EcoButton masz możliwość wyboru pełnego strumienia wody, lub jego ograniczenia o nawet 50%, nie wpływając w żaden sposób na komfort kąpieli!

Easy to clean and durable thanks to the GROHE StarLight coating

The GROHE StarLight coating is the result of 75 years of experience and attention to detail: the ultra smooth finish is extra scratch-resistant and easy to clean. Just wipe the surface with a dry cloth and it looks like new again.

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 handle 47984EN0
2 pierścień mocujący 47743000
3 Głowica termostatyczna 1/2" 47439000
4 głowica ceramiczna, DN 15 45346000
5 non-return valves US 47189EN0
6 S-union US 12662EN0
7 zawór zwrotny 08565000
8 przedłużka 3/4", 20 mm 0713000M*
9 klucz nasadowy 19332000*
10 Głowica termostatyczna 1/2” do zamienionych przyłączy 47175000*