Znajdź salony
Showrooms
 • Salony łazienkowe
 • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15

34065DL2 - Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
 • brushed warm sunset
 • brushed cool sunrise
 • cool sunrise
 • warm sunset
 • polished nickel
 • brushed hard graphite
 • hard graphite
 • brushed nickel
 • chrom
 • stal nierdzewna
Numer produktu 34065DL2
Kod EAN 4005176426803
1 875,91 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan - prysznicowa bateria termostatyczna

Prysznicowa bateria termostatyczna GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M została stworzona z myślą o przyjemnej, zawsze bezpiecznej kąpieli. Za sprawą ceramicznej głowicy GROHE Turbostat masz pewność, że ustawione na początku kąpieli parametry przepływu, będą utrzymane przez cały czas jej trwania, bez obaw o nieprzyjemne wahania temperatury i ciśnienia wody. Aby zwiększyć jeszcze poziom bezpieczeństwa, baterię wyposażyliśmy w specjalny przycisk SafeStop – tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie dźwigni pozwala ustawić temperaturę kąpieli wyższą, niż 38°C. Dzięki temu masz pewność, że nawet najmłodsi domownicy nie oparzą się zbyt gorącym przepływem. Wyrazem troski o nasze środowisko jest oszczędnościowa technologia GROHE EcoJoy. Dzięki niej, zużycie wody jest obniżone do zaledwie 9,5l/min., bez utraty wydajności i wygody użycia. Całą powierzchnię armatury zwieńczyliśmy odporną na uszkodzenia powłoką kolorze Brushed Warm Sunset. Jej odcień przywodzi na myśl złocisty zachód słońca i znakomicie podkreśli wystrój nowoczesnego pokoju kąpielowego. Postaw na bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, wybierając termostatyczną baterię prysznicową GROHE Grohtherm 1000 M!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Przycisk EcoButton - redukcja zużycia wody nawet do 50%

Używając przycisku EcoButton masz możliwość wyboru pełnego strumienia wody, lub jego ograniczenia o nawet 50%, nie wpływając w żaden sposób na komfort kąpieli!

Łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia powłoka GROHE StarLight

Powłoka GROHE StarLight to efekt 75-letniego doświadczenia i przywiązania uwagi do szczegółów: idealnie gładka, odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Po prostu przetrzyj ją wilgotną ściereczką, by zalśniła jak nowa!

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji