Znajdź salony
Showrooms
 • Salony łazienkowe
 • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15

34065DA2 - Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
 • warm sunset
 • brushed cool sunrise
 • cool sunrise
 • brushed nickel
 • brushed warm sunset
 • polished nickel
 • brushed hard graphite
 • hard graphite
 • chrom
 • stal nierdzewna
Numer produktu 34065DA2
Kod EAN 4005176426797
1 875,91 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan M - termostatyczna bateria prysznicowa

Prysznicowa bateria termostatyczna GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan to synteza niezawodnej funkcjonalności i eleganckiego designu, która będzie znakomitym dopełnieniem współczesnej łazienki. Jej design zwraca uwagę subtelną grą cylindrycznych kształtów, pokrytych lśniącą powłoką w kolorze Warm Sunset, idealnie pasującą do nowoczesnych aranżacji w zarówno jasnych jak i ciemnych barwach. Aby wygoda obsługi dorównywała starannemu wykonaniu, bateria została wyposażona w głowicę termostatyczną GROHE TurboStat, która gwarantuje utrzymanie ustawionych przez użytkownika parametrów przepływu, przez cały czas trwania kąpieli. Zapomnij o nagłych ochłodzeniach lub ociepleniach wody i rozkoszuj się najwyższym komfortem użycia. Dodaj do tego unikalną blokadę SafeStop, uniemożliwiającą przypadkowe włączenie zbyt gorącego przepływu i technologię EcoJoy, pozwalającą zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%, a otrzymasz armaturę, która wychodzi naprzeciw wszystkim Twoim potrzebom. Przekonaj się o tym już dziś i zaproś do swojej łazienki baterię termostatyczną GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Przycisk EcoButton - redukcja zużycia wody nawet do 50%

Używając przycisku EcoButton masz możliwość wyboru pełnego strumienia wody, lub jego ograniczenia o nawet 50%, nie wpływając w żaden sposób na komfort kąpieli!

Łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia powłoka GROHE StarLight

Powłoka GROHE StarLight to efekt 75-letniego doświadczenia i przywiązania uwagi do szczegółów: idealnie gładka, odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Po prostu przetrzyj ją wilgotną ściereczką, by zalśniła jak nowa!

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji