Znajdź salony
Showrooms
 • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15

34065002 - Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
 • chrom
 • brushed cool sunrise
 • cool sunrise
 • brushed nickel
 • brushed warm sunset
 • warm sunset
 • polished nickel
 • brushed hard graphite
 • hard graphite
 • stal nierdzewna
Numer produktu 34065002
Kod EAN 4005176310775

Opis produktu

Masz dość, że podczas kąpieli ciągle zmienia się temperatura wody? Z baterią GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan nie musisz się na to godzić! Wyposażona w ceramiczną głowicę Turbostat® natychmiast reguluje doprowadzaną wodę do odpowiedniej temperatury utrzymując ją na stałym poziomie przez cały okres kąpieli. Z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa podczas zażywania prysznica wyposażyliśmy uchwyt w przycisk SafeStop, który w połączeniu z przekręceniem korpusu pozwala zwiększyć temperaturę wody powyżej 38°C. Jest to niezwykłe rozwiązanie, które przyczynia się do ochrony przed przypadkowym uruchomieniem gorącego strumienia przez dzieci. Abyś mógł cieszyć się długotrwałą przyjemnością wynikającą z zażywania prysznica nie martwiąc się o nadmierne zużycie wody zaprojektowaliśmy baterię w technologii EcoJoy™. Pozwala ona ograniczyć jej przepływ nawet o 50% nie przyczyniając się jakości funkcjonowania. Całość baterii pokryliśmy chromowaną powłoką StarLight®. Dzięki niej będziesz mógł cieszyć się nieskazitelnym blaskiem i gładką powierzchnią przez lata eksploatacji.

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

Przycisk EcoButton - redukcja zużycia wody nawet do 50%

Używając przycisku EcoButton masz możliwość wyboru pełnego strumienia wody, lub jego ograniczenia o nawet 50%, nie wpływając w żaden sposób na komfort kąpieli!

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji