Technologie oszczędzające wodę

Świadome, ekonomiczne korzystanie z energii i zasobów, jest nie tylko wyzwaniem, ale i powodem do satysfakcji. Dlatego nasz wysiłek i pomysłowość kierujemy na dopracowanie systemów przyjaznych środowisku. Technologia GROHE EcoJoy pozwala zredukować zużycie wody i od dawna jest integralną częścią większości naszych pryszniców i armatur.

GROHE EcoJoy

Jedynie trzy procenty wody z całego światowego zasobu to woda pitna. Warto także pamiętać, że średnio zużywamy około 150 litrów wody dziennie, z czego 40% kąpiąc się lub biorąc prysznic. GROHE EcoJoy™ pozwala na minimalizację kosztów, kontrolę zużycia wody i ochornę środowiska naturalnego jednocześnie.

GROHE EcoJoy™ łączy w sobie niezwykłe wzornictwo oraz najnowsze technologie. GROHE EcoJoy pomaga użytkownikom cieszyć się wodą w odpowiedzialny sposób.GROHE EcoJoy™ łączy w sobie niezwykłe wzornictwo oraz najnowsze technologie.

Przegląd Produktów

Inne Linie Produktowe

Recommended product ranges

GROHE Blue Professional

GROHE Blue Professional

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności