GROHE Blue Home

GROHE BLUE HOME - NOWOCZESNA WYGODA

Co może być łatwiejsze – i wygodniejsze – niż czerpanie wody pitnej prosto z baterii? To nasz pomysł na dostawę do domu.

Czyń życie prostszym

Pomyśl przez chwilę, ile wysiłku kosztuje Cię zapewnienie stałego zapasu butelkowanej wody w domu. Kolejki do kasy, dźwiganie ciężkich zgrzewek i butelek w drodze do domu, organizacja miejsca do ich składowania. W dodatku zanim się obejrzysz, musisz wykonywać te czynności ponownie.

Czas jest cenny

Teraz możesz zaoszczędzić cenne minuty spędzone w drodze do supermarketu, czy na szukaniu miejsc parkingowych i wymianie butelek. GROHE Blue Home oznacza mniej stresu i więcej wolnego czasu.

Zyskaj więcej przestrzeni

Przestrzeń: chcielibyśmy mieć jej jak najwięcej – zwłaszcza w lodówce. Spróbuj zmieścić w lodówce tyle butelek wody, by nie zabrakło jej całej rodzinie przez weekend. Na szczęście GROHE Blue Home dostarcza schłodzoną wodę wtedy, kiedy tylko jej potrzebujesz.

Comfort GROHE Blue

GROHE BLUE HOME TO OSZCZĘDNOŚĆ I DBANIE O ŚRODOWISKO

RATOWANIE PLANETY, SZKLANKA PO SZKLANCE

Czy wiesz, że do produkcji litrowej butelki potrzeba aż 7 litrów wody, nie wspominając o zużyciu energii i emisji CO2? Kiedy wybierasz GROHE Blue Home, wybierasz też emisję mniejszą o 61% w porównaniu do produkcji wody butelkowanej.

NAJLEPSZE OPAKOWANIE DLA WODY: BRAK OPAKOWANIA

Świat tonie w morzu plastiku. Na wyprodukowanie jednego litra wody butelkowej zużywane jest 7 litrów wody, nie wspominając o zużyciu energii i emisji CO2. GROHE Blue Home oznacza redukcję CO2 o 61% – i brak butelek.

OSZCZĘDNOŚĆ W BLIŻSZEJ I DALSZEJ PERSPEKTYWIE.

GROHE Blue Home to inwestycja opłacalna na wiele sposobów. Kiedy weźmiesz pod uwagę koszty zapewnienia wody pitnej swoim bliskim przez 365 dni w roku – szybko zauważysz, ile zaoszczędzisz w porównaniu do stałych zakupów wody butelkowanej.

Zadbaj o swoje zdrowie

Czy można wypić za dużo wody? Eksperci rekomendują picie przynajmniej 2 litrów dziennie. Dzięki GROHE Blue nawadnianie organizmu staje się tak łatwe i przyjemne, że wielu ludzi nie chce już wracać do wody butelkowanej.

Dzięki dodatkowemu filtrowi z magnezem, możesz mieć więcej tego minerału w swojej diecie. 2 litry wody GROHE Blue Home zawierają tyle samo magnezu, co 4 jabłka.

Gwarancja czystego smaku

Jeśli często pijesz herbatę i kawę, dzięki GROHE Blue Home pokochasz je jeszcze bardziej. Doskonale czysta i przefiltrowana woda z baterii wzmacnia aromat napoju – dając w rezultacie niepowtarzalny smak.

Znajdź salon sprzedaży w swojej okolicy

Odkryj wszystkie zalety GROHE Blue Home

Dowiedz się więcej

GROHE Blue Home pasuje do każdej kuchni

Dowiedz się więcej
Brochure

Pobierz broszurę GROHE Blue Home

Pobierz

Odkryj nasze

Dowiedz się więcej o GROHE Blue