GROHE Blue Filtr Magnez + Cynk

Numer produktu
40691002
EAN
4005176674099

Filtr GROHE Blue Magnez + Cynk

Innowacyjny filtr do systemów kuchennych GROHE Blue Magnez + Cynk zmienia zwykłą wodę kranową w pyszną, krystalicznie przejrzystą wodę pitną. Działając w oparciu o 5-stopniowy proces oczyszczania, usuwa z niej wszelkie drobiny brudu oraz substancje pogorszające smak i zapach. To jednak nie wszystko! W tym wariancie, filtr wzbogaca wodę o niezbędne dla organizmu minerały jakimi są magnez (odgrywa kluczową rolę w pracy układu nerwowego) i cynk (wspiera układ odpornościowy naszego organizmu). Dzięki temu każdy jej łyk doskonale gasi pragnienie, a przy tym ma pozytywny wpływ na zdrowie! Filtr ma wydajność aż 400 litrów (przy wodzie o twardości 17° dGH), a jego wymiana jest przyjemnie prosta i zajmie Ci zaledwie kilka minut – szybko, łatwo i bez problemu!

Filtr jest kompatybilny z systemami GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional i GROHE Blue Pure, a jego wymiana nie sprawi Ci żadnych trudności. Po prostu odkręć zużyty filtr, włóż wkład czyszczący GROHE (40434001)* by rozpocząć proces czyszczenia, a następnie zamontuj nowy filtr.

* Konieczne będzie również zakupienie adaptera wkładu czyszczącego GROHE Blue, przeznaczonego do wielokrotnego użytku (40694000).

 

  • filtr do systemów GROHE Blue oraz GROHE Red
  • Pojemność 400 L w 17° dGH
  • wzbogaca wodę do 35 mg/l magnezu i do 3 mg/l cynku
  • filtr 3 fazowy
  • do stosowania z GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional, GROHE Blue Pure (tylko z przepływomierzem) i GROHE Red