GROHE Blue Filtr Magnez + Cynk

Numer produktu
40691002
EAN
4005176674099
Kolor
Kup teraz

Filtr GROHE Blue Magnez + Cynk

Innowacyjny filtr do systemów kuchennych GROHE Blue Magnez + Cynk zmienia zwykłą wodę kranową w pyszną, krystalicznie przejrzystą wodę pitną. Działając w oparciu o 5-stopniowy proces oczyszczania, usuwa z niej wszelkie drobiny brudu oraz substancje pogorszające smak i zapach. To jednak nie wszystko! W tym wariancie, filtr wzbogaca wodę o niezbędne dla organizmu minerały jakimi są magnez (odgrywa kluczową rolę w pracy układu nerwowego) i cynk (wspiera układ odpornościowy naszego organizmu). Dzięki temu każdy jej łyk doskonale gasi pragnienie, a przy tym ma pozytywny wpływ na zdrowie! Filtr ma wydajność aż 400 litrów (przy wodzie o twardości 17° dGH), a jego wymiana jest przyjemnie prosta i zajmie Ci zaledwie kilka minut – szybko, łatwo i bez problemu!

Filtr jest kompatybilny z systemami GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional i GROHE Blue Pure, a jego wymiana nie sprawi Ci żadnych trudności. Po prostu odkręć zużyty filtr, włóż wkład czyszczący GROHE (40434001)* by rozpocząć proces czyszczenia, a następnie zamontuj nowy filtr.

* Konieczne będzie również zakupienie adaptera wkładu czyszczącego GROHE Blue, przeznaczonego do wielokrotnego użytku (40694000).

 

  • filtr do systemów GROHE Blue oraz GROHE Red
  • Pojemność 400 L w 17° dGH
  • wzbogaca wodę do 35 mg/l magnezu i do 3 mg/l cynku
  • filtr 3 fazowy
  • do stosowania z GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional, GROHE Blue Pure (tylko z przepływomierzem) i GROHE Red

Service Center

GROHE POLSKA SP. Z O.O.

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa
Poland

USŁUGA MONTAŻU

Zamów usługę montażu serwisanta
GROHE do produktów: GROHE Blue
Pure, Home, Red oraz Sensia Arena


www.groheuslugi.pl

Niegazowana, lekko gazowana lub gazowana – dzięki systemom kuchennym z kolekcji GROHE Blue w każdej chwili możesz cieszyć się ulubionym smakiem wody. Nie lubisz czekać na zagotowanie się wody w czajniku? System kuchenny GROHE Red zapewnia wrzątek prosto z baterii kuchennej – szybko i bezpiecznie.

Odkryj systemy kuchenne z portfolio GROHE Watersystems