Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Allure Brilliant Bateria termostatyczna do obsługi jednego wyjścia wody

19791000 - Allure Brilliant Bateria termostatyczna do obsługi jednego wyjścia wody

Opis produktu

Przez cały dzień marzysz o długiej odprężającej kąpieli jednak irytują Cię ciągłe wahania temperatury wody? Z Bateria termostatyczna GROHE Allure Brilliant raz na zawsze pożegnasz się z tym przykrym doświadczeniem. Wyposażona w szereg innowacyjnych rozwiązań GROHE zapewni Ci maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas kąpieli. Dzięki ceramicznej głowicy Turbostat® w mgnieniu oka ustawisz pożądaną temperaturę wody nie obawiając się o jej gwałtowną zmianę. Nasi eksperci zadbali również o to, aby uniemożliwić uruchomienie zbyt gorącej wody przez dzieci. Dlatego w uchwyt został wbudowany przycisk SafeStop. Tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie uchwytu pozwala zwiększyć temperaturę wody powyżej 38°C – teraz masz pewność, że nie dojdzie do oparzenia skóry. GROHE Allure Brilliant pomoże Ci także zaoszczędzić pieniądze związane z użyciem wody. Dzięki zastosowanej technologii EcoJoy™ zredukujesz jej przepływ nawet o 50% przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego. Poznaj korzyści wynikające z użytkowania baterii termostatycznej GROHE Allure Brilliant i zaproś ją do swojej łazienki już dziś.

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie z przyciskiem SafeStop Plus

Bezpieczeństwo jest dla GROHE kwestią priorytetową. Przycisk SafeStop Plus ma domyślnie ustawiony limit temperatury na 38° - można ją dowolnie zmienić, deaktywując blokadę. Dla zwiększonej ochrony, maksymalny możliwy do ustawienia poziom temperatury to 50° C.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Temperature control handle 47839000
1.1 Cap 4784000M
2 Escutcheon 47841000
3 Stop 10093000
4 Ceramic headpart, 1/2" 45346000
4.1 O-ring Ø 18.2 x Ø 1.7 0392400M
5 Adapter 12702000
6 Extension set 27.5 mm 47780000*