Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Allure Brilliant 4-otworowa bateria wannowa

19787001 - Allure Brilliant 4-otworowa bateria wannowa
  • chrom
Numer produktu 19787001
Kod EAN 4005176429057
7 468,56 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE SilkMove głowica ceramiczna 46 mm
GROHE StarLight powłoka chromowa
elementy składowe:
mocowanie wylewki
element obsługi mieszacza jednouchwytowego
wylewka wannowa ze zintegrowanym perlatorem
przełącznik wanna/prysznic
słuchawka prysznicowa Euphoria Cube+ 6,6 l/min
metalowy wąż prysznicowy 2000 mm (28 146 000)
giętkie węże przyłączeniowe
przyłącze węża prysznicowego
zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym
do użycia z: 29 037 000 (opcja)

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46804000
2 glowica 46048000
3 Diverter knob 48126000
4 Diverter 45443000
4.1 Sealing washer Ø 6 x Ø 2 0128300M
4.2 Sealing washer 0120500M
5 Replacement kit for shank fastening 45444000
6 Non-return valve 08565000
7 Race 46803000
8 Dirt strainer 0700200M
9 Cone nut 08864000
10 Compression spring 00869000
11 Tube 48018000
12 Tube 07300000
13 Tube 07227000
14 Tube 48017000
15 Metal shower hose 28146000
16 Temperature limiter 46375000*
17 Socket spanner 19332000*

Oferta produktów

Umywalka

23029000
chrom
Dodaj do notatnika
3 149,78 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23033000
chrom
Dodaj do notatnika
3 149,78 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029GN0
brushed cool sunrise
Dodaj do notatnika
4 205,02 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029DA0
warm sunset
Dodaj do notatnika
4 410,78 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029GL0
cool sunrise
Dodaj do notatnika
4 410,78 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
4 410,78 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
20344AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
5 368,70 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
19781000
chrom
Dodaj do notatnika
3 831,70 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar S
19783000
chrom
Dodaj do notatnika
4 086,06 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar M
20342000
chrom
Dodaj do notatnika
3 847,93 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa 1/2" Rozmiar S
20344000
chrom
Dodaj do notatnika
4 594,79 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
20346000
chrom
Dodaj do notatnika
3 999,47 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa 1/2" Rozmiar S
20348000
chrom
Dodaj do notatnika
4 253,83 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
23112000
chrom
Dodaj do notatnika
3 918,29 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar L
23114000
chrom
Dodaj do notatnika
4 854,56 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar XL
23109000
chrom
Dodaj do notatnika
3 918,29 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar L
20344DA0
warm sunset
Dodaj do notatnika
6 440,28 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
20344GL0
cool sunrise
Dodaj do notatnika
5 790,84 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
20344A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
6 138,29 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
23029EN0
brushed nickel
Dodaj do notatnika
4 205,02 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029DL0
brushed warm sunset
Dodaj do notatnika
4 205,02 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029BE0
polished nickel
Dodaj do notatnika
4 205,02 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
4 205,02 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23109AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
4 573,14 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar L
23109A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
4 847,53 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar L
23114AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
5 682,60 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar XL
20608SD0
stal szlachetna
Dodaj do notatnika
3-otworowa ścienna bateria umywalkowa
20603SD0
stal szlachetna
Dodaj do notatnika
3-otworowa bateria umywalkowa

Prysznic

27706000
chrom
Dodaj do notatnika
173,18 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt prysznicowy ścienny
27707000
chrom
Dodaj do notatnika
276,01 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Kolanko przyłączeniowe ścienne, DN 15
19796000
chrom
Dodaj do notatnika
1 039,10 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Element zewnętrzny zaworu podtynkowego
19798000
chrom
Dodaj do notatnika
1 445,00 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Przełącznik pięciodrożny
19798AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
1 688,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Przełącznik pięciodrożny
19796AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
1 212,29 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Element zewnętrzny zaworu podtynkowego
19789000
chrom
Dodaj do notatnika
2 402,93 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
24071000
chrom
Dodaj do notatnika
1 785,96 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
19789AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
24099AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria do obsługi trzech wyjśc wody
Jednouchwytowa bateria do obsługi trzech wyjśc wody
24071DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
24071AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
24071A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
24099DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria do obsługi trzech wyjśc wody

Wanna

13301000
chrom
Dodaj do notatnika
8 442,72 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wylewka wannowa do montażu podłogowego
13299000
chrom
Dodaj do notatnika
1 769,72 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wylewka wannowa
13319000
chrom
Dodaj do notatnika
4 178,06 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
wylewka kaskadowa
23119DA0
warm sunset
Dodaj do notatnika
17 805,48 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wolnostojąca bateria wannowa
23119A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
18 873,81 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wolnostojąca bateria wannowa
19785AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
3 084,84 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
23119AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
16 506,60 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wolnostojąca bateria wannowa
23119001
chrom
Dodaj do notatnika
12 501,72 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wolnostojąca bateria wannowa
19785000
chrom
Dodaj do notatnika
2 641,06 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
19785DA0
warm sunset
Dodaj do notatnika
3 690,98 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
19785A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
3 528,08 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
19787001
chrom
Dodaj do notatnika
7 468,56 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
4-otworowa bateria wannowa
24072000
chrom
Dodaj do notatnika
1 964,56 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
13319AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
wylewka kaskadowa
24072DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria wannowa
24072AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria wannowa
24072A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria wannowa

Bidet

23117000
chrom
Dodaj do notatnika
3 571,92 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar M

Akcesoria

40493000
chrom
Dodaj do notatnika
1 168,07 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
uchwyt ze szklanką
40496000
chrom
Dodaj do notatnika
987,69 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wieszak na ręcznik
40497000
chrom
Dodaj do notatnika
1 122,99 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wieszak na ręcznik kąpielowy
40494000
chrom
Dodaj do notatnika
1 799,49 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
uchwyt z dozownikiem mydła
40498000
chrom
Dodaj do notatnika
473,50 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Haczyk na płaszcz kąpielowy
40499000
chrom
Dodaj do notatnika
942,61 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt na papier
40500000
chrom
Dodaj do notatnika
1 528,89 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Szczotka toaletowa kpl.
40503000
chrom
Dodaj do notatnika
1 393,59 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Półka ze szklanką
40504000
chrom
Dodaj do notatnika
1 393,59 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
półka z mydelniczką
Allure Brilliant

Allure Brilliant

Diamentowa precyzja

Pokaż kolekcję
GROHE SPA® Collections
Broszura
GROHE SPA® Collections

GROHE SPA® system natryskowy na miarę