Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Zedra Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

32555000 - Zedra Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

Opis produktu

Bateria kuchenna GROHE Zedra do użytku z otwartymi termami

Szukasz baterii kuchennej która przeznaczona jest do otwartych term bezciśnieniowych? Jeśli tak, to GROHE Zedra stanowi idealne rozwiązanie dla Ciebie. Kolekcja Zedra charakteryzuje się eleganckim opływowym kształtem, który doskonale współgra ze stylowym wnętrzem. W parze ze stylowym wyglądem baterii idzie również odporna na uszkodzenia, lśniąca powłoka z chromu GROHE StarLight®. Dzięki niej powierzchnia baterii zachowa lustrzany blask, a ceramiczna głowica GROHE SilkMove® zapewni precyzyjną płynność ruchów dźwigni każdego dnia. Jej wysoka, obrotowa wylewka z dwoma strumieniami wody do wyboru da Ci dużą swobodę użycia. Mycie ulubionych owoców i warzyw będzie prostsze, a zmywanie trudno czyszczących się garnków przyjemniejsze niż dotychczas. Łącząc te technologie dołożyliśmy wszelkich starań, aby bateria zlewozmywakowa GROHE Zedra sprostała wszystkim Twoim oczekiwaniom i jednocześnie idealnie dopasowała się do Twojej kuchni.

Najważniejsze cechy produktu

Bateria z trzema wężykami, do użytku z termą niskociśnieniową

Jeśli używasz otwartej termy, a nie centralnego ogrzewania, to ta bateria wyposażona w trzy wężyki jest tym, czego potrzebujesz.

Komfortowa, wyciągana wylewka z 2 strumieniami wody do wyboru

Niezależnie od tego, czy myjesz zlew, płuczesz warzywa, czy napełniasz garnki - wyciągana wylewka daje Ci maksimum swobody w kuchni. Wciśnij przycisk, żeby zmienić strumień ze skoncentrowanego na prysznicowy i ciesz się wszechstronnością, jakiej wcześniej nie znałeś.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

360° zakres obrotu wylewki gwarantujący wszechstronność użycia

Najwyższa funkcjonalność - super płynny ruch we wszystkich kierunkach zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Łatwa instalacja, możliwa do przeprowadzenia od góry

Szybka i łatwa instalacja: z dołączonymi niezbędnymi narzędziami, bez wysiłku zamontujesz baterie od góry zlewozmywaka. Podłączysz ją w parę chwil i natychmiast będzie gotowa do użycia.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Pliki CAD

Pliki 3D DXF

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46654000
1.1 Fixing set 46310000
2 Cap 46655000
3 Cartridge 46409000
4 Guide and slide ring 46632V00
5 Pull out spray 46657NC0
5.1 Flow straightener 45351000
6 Shower hose, metal 45352000
7 Compression spring 07237000
8 Shank fastening assembly 46345000
9 Non-return valve 46323000
10 Distributor 07202000
11 Seal 0199700M