Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Blue Home Zestaw startowy z wylewką w kształcie U

31456DC0 - GROHE Blue Home Zestaw startowy z wylewką w kształcie U
  • stal nierdzewna
  • chrom
Numer produktu 31456DC0
Kod EAN 4005176327384

Opis produktu

System GROHE Blue Home to fenomenalne połączenie filtra do wody ze standardową baterią zlewozmywakową. Wyposażyliśmy go w specjalny saturator i chłodziarkę zamknięte w kompaktowej obudowie o szerokości zaledwie 30 cm. Dzięki temu, zyskasz dostęp do idealnie czystej, schłodzonej wody w trzech wariantach: niegazowanym, średnio gazowanym i mocno nasyconym bąbelkami. Wybór ulubionego rodzaju wody umożliwi Ci kolor podświetlenia diody LED, umieszczonej na uchwycie. Odpowiedni jej odcień, zasygnalizuje również konieczność wymiany filtra na nowy, aby zapewnić Ci stały dostęp do świeżej i krystalicznie czystej wody każdego dnia. Nasi inżynierowie zadbali również o to, aby woda filtrowana nie miała kontaktu z wodociągową, dlatego wyposażyli wylewkę w dwa oddzielne kanały wodne, które w żaden sposób nie stykają się ze sobą. Jednak to nie wszystko, co może zaoferować Ci GROHE Blue Home! Wysoka, obrotowa wylewka pomoże Ci w codziennych czynnościach wykonywanych w kuchni – teraz napełnianie karafek lub wazonów będzie wygodniejsze, a zmywanie naczyń łatwiejsze niż kiedykolwiek! Za sprawą ceramicznej głowicy SilkMove®, zintegrowanej z prawą dźwignią, obsługa baterii jest lekka, płynna i pozostanie bezawaryjna, nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji. GROHE Blue Home to także zachwycający design - ponadczasowe formy baterii pokryliśmy powłoką z eleganckiej, matowej stali SuperSteel. Zaproś do swojego domu innowacyjny system kuchenny GROHE Blue Home i czerp pyszną, orzeźwiającą wodę prosto ze swojej baterii!

Videos

Najważniejsze cechy produktu

Świeża, wolna od wapiennych osadów woda prosto z Twojej baterii

GROHE Blue zmienia zwykłą wodę kranową w czystą, filtrowaną wodę pitną o doskonałym smaku, zoptymalizowanym przez technologię inteligentnych filtrów. Woda GROHE Blue nie tylko smakuje świetnie - zobaczysz, że poprawia również smak Twojej kawy i herbaty. Ponieważ filtr usuwa z niej osady wapienne, jest idealna do użycia w czajnikach, garnkach lub ekspresach do kawy.

Czysta woda pitna dzięki 5-stopniowemu procesowi filtracji

Filtr GROHE Blue oszyszcza wodę nadając jej świeżego smaku, a to wszystko dzięki 5 stopniowemu procesowi filtracji wody. W momencie, gdy woda przechodzi prez filtr, usuwa on niepożądane substancje zapachowe, takie jak chlor i nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia np. cząsteczki metali ciężkch. Zmniejsza on także zawartość wapnia w wodzie, dbając o zachowanie jej idealnego PH. Wymiana filtra jest szybka i bezproblemowa - po prostu wyjmij stary wkład, a na jego miejsce włóż nowy - zajmie Ci to tylko kilka chwil!

Woda zwykła i filtrowana dostępna z poziomu jednej baterii zlewozmywakowej

Wybierz 2w1! Zastępując swoją zwyczajną baterię systemem GROHE Blue Duo, z poziomu zlewozmywaka zyskujesz dostęp do zwykłej wody zmieszanej i dodatkowo do pysznej, przefiltrowanej. Dzięki dwóm osobnym uchwytom nigdy nie pomylisz się podczas jej wyboru, a odseparowane, wewnętrzne drogi gwarantują, że woda zwykła i filtrowana nie będą się mieszały!

Chłodziarka GROHE Blue Home - filtr, karbonator i chłodziarka zamknięte w jednej, kompaktowej obudowie

Zaprojektowana specjalnie na potrzeby kolekcji GROHE Blue Home chłodziarka, połączona z filtrem i karbonatorem, sprawdzi się idealnie w każdym gospodarstwie domowym. Jej niewielki wymiary (20x50x44 cm) gwarantują, że zmieścisz ją bez problemu w szafce pod zlewem. Wszystkie elementy eksploatacyjne, takie jak filtr i butla z CO2 zostały zamknięte w eleganckiej, białej obudowie, a ich wymiana jest przyjemnie prosta - to kwestia kilkunastu sekund! Dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi z łatwością dopasujesz również ustawienia, do swoich indywidualnych preferencji.

Przycisk podświetlony diodą LED dla łatwiejszej obsługi

GROHE Blue Home zachwyca intuicyjną obsługą. Aktywuj przepływ specjalnym przyciskiem podświetlonym diodą LED, która zmieniając kolor poinformuje Cię, jaki rodzaj wody wybrałeś. Niebieski oznacza niegazowaną, błękitny średnio gazowaną, a zielony gazowaną. Dioda da Ci również znać, gdy będzie zbliżał się termin wydania filtra i butli z CO2.

Szybka, łatwa instalacja systemu GROHE Blue Home

Ciesz się smakiem pysznej wody płynącej prosto z baterii kuchennej, z systemem kuchennym GROHE Blue Home. Czytelna instrukcja, kompletny zestaw niezbędnych części i przemyślany projekt sprawiają, że jego montaż potrwa zaledwie pół godziny - przekonaj się o tym już dziś!

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

150° zakres obrotu wylewki - wygoda i łatwość obsługi

Wysoka funkcjonalność w codziennych zadaniach: wylewka obraca się w zakresie 150°, dając Ci pełną elastyczność i zapobiegając uderzeniom w otaczające baterię szafki lub ściany.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

SuperSteel - luksusowy design doskonale wykończonej powłoki

Ekskluzywny wygląd matowej stali, która zachwyca elegancją i odpornością na uszkodzenia, stanowi rezultat 75-letniego doświadczenia i przywiązywania uwagi do detalu. Połączenie stali nierdzewnej i idealnie gładkich powierzchni to gwarancja higienicznej czystości.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Oferta produktów

Baterie kuchenne GROHE Blue

Zestaw startowy z wylewką w kształcie L
Zestaw startowy z wylewką w kształcie U
Zestaw startowy z wylewką w kształcie C
31455DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Zestaw startowy z wylewką w kształcie C
31456DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Zestaw startowy z wylewką w kształcie U
Zestaw startowy z wylewką w kształcie L

Zawory sztorcowe

31498DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Zawór sztorcowy Mono
Zawór sztorcowy Mono
GROHE Blue Home

GROHE Blue Home

Unbottled Water

Pokaż kolekcję