Rainshower SmartActive 310 System wannowo-prysznicowy z termostatem do montażu ściennego

dostępny wkrótce
nowość
Numer produktu
26657000
EAN
4005176533075
Kolor
chrom
Ocena
Produkt będzie dostępny od 18.08.2020

Opis produktu

  • elementy składowe:
  • poziome obrotowe ramię 450 mm
  • GROHE QuickFix (regulowane położenie górnego
    uchwytu dla dopasowania do istniejących otworów)
  • termostat natynkowy z funkcją Aquadimmer
  • przełącznik: deszczownica/ prysznic ręczny
  • deszczownica Rainshower Mono 310 (26 562)
  • z przegubem kulowym
  • kąt obrotu ± 15°
  • wylewka wannowa
  • oddzielny przełącznik do słuchawki prysznicowej
  • prysznic ręczny Rainshower SmartActive 130 (26 574)
  • regulowany uchwyt prysznica
  • Silverflex wąż prysznicowy 1750 mm (28 388)
  • GROHE EcoJoy, ogranicznik przepływu 9,5 l/min
  • GROHE TurboStat głowica termostatyczna
  • GROHE SafeStop blokada na 38°C
  • GROHE SafeStop Plus w zestawie opcjonalny ogranicznik temperatury 43°C
  • GROHE CoolTouch brak ryzyka oparzeń o gorące powierzchnie
  • GROHE DreamSpray perfekcyjny natrysk
  • GROHE StarLight wykończenie chromowane
  • SpeedClean system przeciw osadom wapiennym
  • wewnętrzny kanał wodny
  • przystosowany do podgrzewaczy
    przepływowych o mocy min. 18 kW
  • min. przepływ 7 l/min.
  • min. rekomendowane ciśnienie 1,0 bar

Specyfikacja

Dane CAD

Elementy zamienne

Numer pozycji Opis produktu Numer zamówienia
*Opcjonalnie
1 Aquadimmer handle 47804000
2 Stop 47723000
3 Aquadimmer 12433000
4 Water flow 47751000
5 Temperature scale handle 47811000
6 Fitting ring 47743000
7 Thermostatic compact cartridge 1/2" 47439000
8 Non-return valve 47189000
8.1 Dirt strainer 0726400M
8.2 Non-return valve 08565000
8.3 O-ring ø 17 x ø 2 0305500M
9 S-union 12693000
10 Non-return valve 08565000
11 Diverter 65655000
12 galka przelaczajaca 65648000
13 Mousseur 13926000
14 Glide element 48424000
15 Dirt strainer 0700200M
16 Fibre seal Ø 18,5 x Ø 12 x 2 0138900M
17 Dirt strainer 48007000
18 Shower rail holder 48279000
19 Compensation disc 27180000*
20 Socket spanner 19332000*
21 GROHE TurboStat cartridge 1/2" 47175000*
22 Special spanner 19377000*
23 Shower arm for shower systems 14047000*

Products and accessories for the installation

System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower System 210
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27032001
PLN 5 633,40 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z przełącznikiem do montażu ściennego
Rainshower System 210
System prysznicowy z przełącznikiem do montażu ściennego
27058000
PLN 4 698,60 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower System 400
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27174001
PLN 7 207,80 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z przełącznikiem do montażu ściennego
Rainshower System 400
System prysznicowy z przełącznikiem do montażu ściennego
27175000
PLN 5 466,12 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower System 210
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27374000
PLN 7 630,92 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower F-Series System 254
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27469000
PLN 6 396,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower System Veris 300
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27472000
PLN 6 396,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower F-series System 10″
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27569000
PLN 6 396,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower System 310
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27966000
PLN 6 396,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower System 210
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27967000
PLN 5 633,40 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower System 310
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27968000
PLN 6 396,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower SmartActive 310
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
26647000
PLN 4 784,70 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower SmartActive 310
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
26648000
PLN 4 784,70 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower SmartActive 310
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
26649000
PLN 4 784,70 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower SmartActive 310
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
26652000
PLN 4 784,70 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower SmartActive 310
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27966001
PLN 5 793,30 Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower SmartActive 310
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
27968001
PLN 5 793,30 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw akcesoriów łazienkowych 5 w 1
Essentials
Zestaw akcesoriów łazienkowych 5 w 1
40344001
PLN 559,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Haczyk na płaszcz kąpielowy
Essentials
Haczyk na płaszcz kąpielowy
40364001
PLN 60,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wieszak na ręcznik
Essentials
Wieszak na ręcznik
40365001
PLN 110,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wieszak na ręcznik kąpielowy
Essentials
Wieszak na ręcznik kąpielowy
40366001
PLN 175,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt na papier
Essentials
Uchwyt na papier
40367001
PLN 145,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt
Essentials
Uchwyt
40369001
PLN 110,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wieszak na ręcznik
Essentials
Wieszak na ręcznik
40371001
PLN 195,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Szczotka toaletowa (komplet)
Essentials
Szczotka toaletowa (komplet)
40374001
PLN 180,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt na zapasowy papier toaletowy
Essentials
Uchwyt na zapasowy papier toaletowy
40385001
PLN 110,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wieszak na ręcznik kąpielowy
Essentials
Wieszak na ręcznik kąpielowy
40386001
PLN 219,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Dozownik
Essentials
Dozownik
40394001
PLN 90,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw akcesoriów łazienkowych 3 w 1
Essentials
Zestaw akcesoriów łazienkowych 3 w 1
40407001
PLN 349,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt wannowy
Essentials
Uchwyt wannowy
40421001
PLN 175,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Dozownik mydła z uchwytem
Essentials
Dozownik mydła z uchwytem
40444001
PLN 140,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Szklanka z uchwytem
Essentials
Szklanka z uchwytem
40447001
PLN 135,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Dozownik na mydło z uchwytem
Essentials
Dozownik na mydło z uchwytem
40448001
PLN 209,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wieszak na ręcznik kąpielowy
Essentials
Wieszak na ręcznik kąpielowy
40688001
PLN 160,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt na papier
Essentials
Uchwyt na papier
40689001
PLN 130,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw akcesoriów łazienkowych 3 w 1
Essentials
Zestaw akcesoriów łazienkowych 3 w 1
40775001
PLN 339,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw akcesoriów łazienkowych 4 w 1
Essentials
Zestaw akcesoriów łazienkowych 4 w 1
40776001
PLN 439,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt wannowy
Essentials
Uchwyt wannowy
40793001
PLN 249,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt wannowy
Essentials
Uchwyt wannowy
40794001
PLN 299,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt wannowy
Essentials
Uchwyt wannowy
40795001
PLN 367,53 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt wannowy
Essentials
Uchwyt wannowy
40796001
PLN 426,14 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Uchwyt wannowy
Essentials
Uchwyt wannowy
40797001
PLN 789,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Półka szklana
Essentials
Półka szklana
40799001
PLN 200,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Półka z wieszakiem na ręczniki
Essentials
Półka z wieszakiem na ręczniki
40800001
PLN 589,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wieszak na ręczniki
Essentials
Wieszak na ręczniki
40802001
PLN 299,00 Sugerowana cena detaliczna z VAT