Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rainshower Cosmopolitan 160 Prysznic ręczny 4 strumienie

28756000 - Rainshower Cosmopolitan 160 Prysznic ręczny 4 strumienie

Opis produktu

Uwielbiasz odprężającą kąpiel, niezawodną funkcjonalność i ponadczasową elegancje? W takim razie pokochasz słuchawkę prysznicową GROHE Rainshower® Cosmopolitan 160. Zapomnij o codziennym biegu i pośpiechu kojąc zmysły w jednym z czterech rodzajów strumienia: letnim deszczu Rain, sprężystym Jet, zrównoważonym Jet i luksusowym Champagne. Niezależnie od tego który wariant wybierzesz, przepływ z każdej pojedynczej dyszy będzie idealnie zbalansowany za sprawą wykonania tarczy prysznicowej w technologii DreamSpray®. Nie obawiaj się, że perfekcyjną cyrkulacje wody zakłócą osady wapienne, nagromadzające się w otworach. Dzięki systemowi SpeedClean® bezproblemowo je usuniesz – wystarczy przetarcie palcem po kąpieli. Podobnie bezproblemową konserwacje gwarantuje powłoka StarLight®, którą otuliliśmy całą powierzchnie słuchawki. Zapewnia ona takzę lśniący blask diamentu i charakteryzuje się do 10 razy większą odpornością na uszkodzenia wobec konkurencyjnych rozwiązań. Zamień codzienną dbałość o higienię w wyczekiwaną chwile przyjemności z GROHE Rainshower® Cosmopolitan 160.

Najważniejsze cechy produktu

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Strumień Jet - energia i ożywienia na dobry początek dnia

Perfekcyjna kombinacja: strumień Jet to odżywienie i regeneracja, kiedy ich potrzebujesz oraz przydatne podczas mycia łazienki narzędzie, z którym szybko uporasz się z zabrudzeniami wanny lub kabiny prysznicowej.

Strumień Pure - poczuj siłę orzeźwienia

Rozkoszuj się intensywnym strumieniem wody Pure, który płynie ze środka deszczownicy i poczuj siłę orzeźwienia.

Strumień Champagne - miękki i nasycony bąbelkami powietrza

Woda zmieszana z powietrzem zmieni Twój prysznic w luksusowe doznanie: rozkoszuj się relaksującym doznaniem strumienia GROHE Champagne. Powietrze doprowadzane do każdej dyszy delikatnie spowije Twoje ciało w chmurę kropli wody, kojąc je i odżywiając.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Dirt strainer 0700200M
Concetto New
Broszura
Concetto New