<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Rainshower Cosmopolitan

Rainshower Cosmopolitan

Dla nowoczesnych łazienek

Współczesne łazienki wymagają rozwiązań będących połączeniem znakomitego designu i najnowocześniejszych technologii. Dostępne w wielu rozmiarach prysznice ręczne i deszczownice Rainshower Cosmopolitan zostały pokryte połyskliwą warstwą chromu GROHE StarLight, który w połączeniu z niebanalną geometryczną konstrukcją daje zachwycający wizualnie efekt. Nie zapominając o funkcjonalności, seria Rainshower Cosmopolitan została wyposażona w technologię GROHE DreamSpray gwarantującą równomierny wypływ wody z każdej dyszy. Seria doskonale uzupełnia się z kolekcją baterii GROHE Cosmopolitan.

Deszczownice

Prysznic górny, 4 strumienie
Rainshower Cosmopolitan 160
Prysznic górny, 4 strumienie
27134000

Rodzaje strumieni

Rain Spray

Rain Spray
Szeroki i luksusowy. Miekki, delikatny strumień kojący skórę. Natrysk dający wrażenie wiosennego deszczu równomiernie obmywającego całe ciało.

Jet Spray

Jet Spray
Skoncentrowany natrysk w kształcie koła, który daje orzeźwiający strumień wody. Idealny do stymulacji skóry lub po prostu czyszczenia wanny i prysznica.

Pure Spray

Pure Spray
Jego nazwa mówi sama za siebie. Miękki strumień czystej wody wypływający ze środka głowicy prysznicowej - przypomina świeże górskie źródło.

Champagne Spray

Champagne Spray
Wzbogacony powietrzem dla uzyskania większych i bardziej miękkich kropelek wody. Więcej powietrza oznacza, że zużywane jest ​​mniej wody podczas korzystania z tego pełnego i delikatnego strumienia.

iF Product Design Award
2007 iF Product Design Award
iF Product Design Award
2007 iF Product Design Award
Rainshower® Cosmopolitan

Rainshower System system natryskowy

Rainshower Systems

Systemy Rainshower® łączą najistotniejsze elementy doskonałego prysznica i dodatkowo mają inne zalety, które zwiększają komfort i przyjemność.
Wszystkie nasze systemy termostatyczne są wyposażone w termostaty firmy GROHE - zaprojektowane z myślą o najbardziej wrażliwym termometrze na świecie: twojej skórze. Dla maksymalnie przyjemnej kąpieli nasze najnowocześniejsze systemy zapewnią harmonię między duszą i ciałem dzięki łatwo regulowanym prysznicom bocznym - tak, aby wszyscy członkowie rodziny mogli korzystać z tej innowacyjnej hydroterapii.

Rainshower® Systems