Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rainshower Cosmopolitan

Rainshower Cosmopolitan

Dla nowoczesnych łazienek

Współczesne łazienki wymagają rozwiązań będących połączeniem znakomitego designu i najnowocześniejszych technologii. Dostępne w wielu rozmiarach prysznice ręczne i deszczownice Rainshower Cosmopolitan zostały pokryte połyskliwą warstwą chromu GROHE StarLight, który w połączeniu z niebanalną geometryczną konstrukcją daje zachwycający wizualnie efekt. Nie zapominając o funkcjonalności, seria Rainshower Cosmopolitan została wyposażona w technologię GROHE DreamSpray gwarantującą równomierny wypływ wody z każdej dyszy. Seria doskonale uzupełnia się z kolekcją baterii GROHE Cosmopolitan.

Znajdź salon sprzedaży
Concetto New
Broszura
Concetto New

Oferta produktów

Prysznice ręczne

Prysznic ręczny 3 strumienie
Prysznic ręczny 4 strumienie

Deszczownice

Prysznic górny, 4 strumienie

Zestawy z drążkiem prysznicowym

Zestaw z drążkiem prysznicowym, 3 strumienie
Zestaw prysznicowy, 4 strumienie
Zestaw prysznicowy, 4 strumienie
Zestaw z drążkiem prysznicowym, 3 strumienie

Rainshower Cosmopolitan

Rodzaje strumieni

Rain Spray

Rain Spray
Szeroki i luksusowy. Miekki, delikatny strumień kojący skórę. Natrysk dający wrażenie wiosennego deszczu równomiernie obmywającego całe ciało.

Jet Spray

Jet Spray
Skoncentrowany natrysk w kształcie koła, który daje orzeźwiający strumień wody. Idealny do stymulacji skóry lub po prostu czyszczenia wanny i prysznica.

Pure Spray

Pure Spray
Jego nazwa mówi sama za siebie. Miękki strumień czystej wody wypływający ze środka głowicy prysznicowej - przypomina świeże górskie źródło.

Champagne Spray

Champagne Spray
Wzbogacony powietrzem dla uzyskania większych i bardziej miękkich kropelek wody. Więcej powietrza oznacza, że zużywane jest ​​mniej wody podczas korzystania z tego pełnego i delikatnego strumienia.

Nagrody za design

iF Product Design Award

2007
iF Product Design Award

iF Product Design Award

2007
iF Product Design Award Rainshower® Cosmopolitan

Powiązane kolekcje

Rainshower System system natryskowy

Rainshower Systems

Systemy Rainshower® łączą najistotniejsze elementy doskonałego prysznica i dodatkowo mają inne zalety, które zwiększają komfort i przyjemność.
Wszystkie nasze systemy termostatyczne są wyposażone w termostaty firmy GROHE - zaprojektowane z myślą o najbardziej wrażliwym termometrze na świecie: twojej skórze. Dla maksymalnie przyjemnej kąpieli nasze najnowocześniejsze systemy zapewnią harmonię między duszą i ciałem dzięki łatwo regulowanym prysznicom bocznym - tak, aby wszyscy członkowie rodziny mogli korzystać z tej innowacyjnej hydroterapii.

Rainshower® Systems