Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rainshower Cosmopolitan 130 Zestaw z drążkiem prysznicowym, 3 strumienie

28757001 - Rainshower Cosmopolitan 130 Zestaw z drążkiem prysznicowym, 3 strumienie

Opis produktu

Czy jesteś gotowy na odprężający jak nigdy wcześniej relaks w kąpieli? Z GROHE Rainshower® Cosmopolitan codzienna dbałość o higienę zamieni się w długo wyczekiwaną chwilę ukojenia. Oddajemy Ci do dyspozycji trzy odprężające strumienie: letni deszcz Rain, delikatną kaskadę Pure i sprężystą strugę Jet. Dzięki wykonaniu dysz prysznicowych w technologii DreamSpray®, przepływ wody będzie idealnie zbalansowany, gwarantując równomierny dotyk wody na skórze. Po kąpieli z łatwością oczyścisz tarcze słuchawki ręcznej, wykonaną w technologii SpeedClean®. Zapobiega ona osadzaniu się zanieczyszczeń wapiennych i sprawia, że bezproblemowo usuniesz je jednym palcem. Podobnym kunsztem wykonania może poszczycić się chromowana powłoka StarLight®, którą zwieńczyliśmy wszystkie komponenty zestawu. Dzięki temu powierzchnia ergonomicznej słuchawki prysznicowej, odpornego na skręcanie węża z systemem TwistFree i funkcjonalnego drążka ściennego będzie błyszczała jak miliony diamentów. Pozostanie również odporna na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia i łatwa w czyszczeniu, by niezmiennie zachwycać Cię swoim wyglądem. Odkryj swoją łazienkę na nowo i poznaj GROHE Rainshower® Cosmopolitan.

Najważniejsze cechy produktu

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

System GROHE QuickFix zmniejsza czas instalacji i chroni rury w Twojej łazience przed uszkodzeniem

System szybkiego montażu GROHE QuickFix redukuje liczbę potrzebnych do instalacji części i daje możliwość wykorzystania już istniejących otworów w ścianie, dzięki regulowanym przyłączom ściennym na drążku prysznicowym. Unikniesz dzięki temu nawiercania nowych i zminimalizujesz ryzyko uszkodzenia rur.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Technologia TwistFree – zapomnij o skręcającym się wężu

Zainspirowana codziennymi doświadczeniami, technologia TwistFree zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z poplątanym wężem, usiłując przywrócić jego pierwotny kształt.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Strumień Jet - energia i ożywienia na dobry początek dnia

Perfekcyjna kombinacja: strumień Jet to odżywienie i regeneracja, kiedy ich potrzebujesz oraz przydatne podczas mycia łazienki narzędzie, z którym szybko uporasz się z zabrudzeniami wanny lub kabiny prysznicowej.

Strumień Pure - poczuj siłę orzeźwienia

Rozkoszuj się intensywnym strumieniem wody Pure, który płynie ze środka deszczownicy i poczuj siłę orzeźwienia.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 nakładka 45922000
2 ślizgacz 06765000
3 mocowanie drążka prysznicowego 48333000
4 sitko 0700200M
5 podkładka wyrównująca 45914XE0*

Oferta produktów

Prysznice ręczne

Prysznic ręczny 3 strumienie
Prysznic ręczny 4 strumienie

Deszczownice

Prysznic górny, 4 strumienie

Zestawy z drążkiem prysznicowym

Zestaw z drążkiem prysznicowym, 3 strumienie
Zestaw z drążkiem prysznicowym, 3 strumienie
Zestaw prysznicowy, 4 strumienie
Zestaw prysznicowy, 4 strumienie
Rainshower Cosmopolitan

Rainshower Cosmopolitan

Dla nowoczesnych łazienek

Pokaż kolekcję
Concetto New
Broszura
Concetto New