Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 2000 Podtynkowy zestaw prysznicowy z deszczownicą Rainshower Cosmopolitan 210

34631000 - Grohtherm 2000 Podtynkowy zestaw prysznicowy z deszczownicą Rainshower Cosmopolitan 210
  • chrom
Numer produktu 34631000
Kod EAN 4005176344039

Opis produktu

GROHE Grohtherm 2000 - system natryskowy z podtynkową baterią termostatyczną

Daj się urzec minimalistycznemu luksusowi i poznaj system natryskowy GROHE Grohtherm 2000. W jego skład wchodzą: bateria termostatyczna, element podtynkowy, deszczownica o średnicy 210 mm oraz słuchawka prysznicowa z wężem przyłączeniowym i uchwytem ściennym. Wszystkie zewnętrzne elementy wykonano w oparciu o eleganckie, opływowe kształty i zwieńczono diamentowo lśniącą powłoką GROHE StarLight. Zabezpiecza ona powierzchnie przed uszkodzeniami, matowieniem i jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetarcie ściereczką z mikrofibry, by przywrócić jej nieskazitelny połysk. Z podobnym kunsztem wykonano termostatyczną głowice GROHE TurboStat, która w zaledwie 0,3 sekundy wychwytuje wahania ciśnienia w instalacji, nie dopuszczając do zmian temperatury i objętości strumieni z deszczownicy i słuchawki ręcznej. Będą one wyjątkowo komfortowe i kojące, dzięki technologii GROHE DreamSpray, która równomiernie rozprowadza wodę do każdej dyszy prysznicowej. Po kąpieli bezproblemowo pozbędziesz się osadów wapiennych, za sprawą silikonowej tarczy SpeedClean, którą wystarczy przetrzeć palcem, aby usunąć pozostałości kamienia. Zadbano także o środowisko naturalne - technologia GROHE EcoJoy redukuje zużycie wody nawet o 40%, bez utraty najwyższej wydajności i komfortu. Odkryj, jak przyjemna może być codzienna kąpiel i postaw na luksusowy system GROHE Grohtherm 2000!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Inteligentny system kontroli ciśnienia wody

AquaDimmer Eco to uchwyt pozwalający przełączać się między prysznicem i wylewką oraz kontrolować przepływ wody. Ze zintegrowanym przyciskiem EcoButton, możesz ograniczyć jej zużycie nawet o 50%, jednocześnie chroniąc środowisko i oszczędzając.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Koniec z kapaniem wody, dzięki technologii DropStop

Koniec z kroplami wody powoli skapującymi z deszczownicy po skończonej kąpieli. Dzięki unikalnej funkcji DropStop, która powstrzymuje wypływ wody po wyłączeniu przepływu, możesz zapomnieć o kapaniu!

Strumień Pure Rain - cudownie miękki, jak delikatny letni deszcz

Strumień PureRain to ulepszona wersja strumienia Rain, uznawanego przez naszych klientów za "najbardziej komfortowy", która pozwala cieszyć się jeszcze większymi, bardziej miękkimi kroplami spływającymi na Twoją skórę.

Mocny, ożywiający strumień wody: GROHE Normal

Strumień Normal jest idealny, gdy zależy ci na ożywczej i odświeżającej kąpieli. Zaufaj sprawdzonej jakości GROHE każdego dnia.

Technologia TwistFree – zapomnij o skręcającym się wężu

Zainspirowana codziennymi doświadczeniami, technologia TwistFree zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z poplątanym wężem, usiłując przywrócić jego pierwotny kształt.

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Szybka, łatwa instalacja baterii

Dzięki systemowi QuickFix, montaż ścienny baterii będzie szybszy niż konwencjonalny sposób instalacji z odkrytymi śrubami. Prosty mechanizm przyłączający w pełni zakrywa wyjście ścienne, gwarantując czysty, gładki wygląd. Bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Oferta produktów

Prysznic

Bateria centralna z termostatem
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15 z zestawem prysznicowym
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15 z zestawem prysznicowym
Bateria termostatyczna do obsługi jednego wyjścia wody
Podtynkowy zestaw prysznicowy z deszczownicą Power&Soul Cosmopolitan 190
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15 z zestawem prysznicowym
Podtynkowy zestaw prysznicowy z deszczownicą Rainshower Cosmopolitan 210

Wanna

Bateria wannowa z termostatem, DN 15
Bateria wannowa z termostatem, DN 15
Bateria wannowa z termostatem, DN 15
Bateria termostatyczna do obsługi więcej niż jednego wyjścia wody
Grohtherm 2000

Grohtherm 2000

100% GROHE CoolTouch®, doskonała ergonomia i półka EasyReach w komplecie.

Pokaż kolekcję
Concetto New
Broszura
Concetto New