Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 Zestaw prysznicowy Tempesta 210

34582001 - Grohtherm 1000 Zestaw prysznicowy Tempesta 210
  • chrom
Numer produktu 34582001
Kod EAN 4005176408250

Opis produktu

GROHE Grohtherm 1000 - system natryskowy z podtynkową baterią termostatyczną

System natryskowy GROHE Grohtherm 1000 to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na przyjemnej i bezpiecznej kąpieli. W jego skład wchodzą: podtynkowa bateria termostatyczna, deszczownica o średnicy 210 mm, ramię prysznicowe 286 mm oraz element podtynkowy GROHE Rapido T. Dzięki ceramicznej głowicy GROHE Turbostat, która jest "sercem" systemu, ustawiona przez Ciebie temperatura wody pozostanie na stałym poziomie przez cały okres trwania kąpieli, bez względu na skoki ciśnienia w instalacji. Znacznie zwiększa to bezpieczeństwo użycia, a żeby jeszcze go poprawić, na uchwycie baterii umieszczono specjalny przycisk SafeStop. Tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie dźwigni pozwala ustawić temperaturę przepływu wyższą, niż 38°C, co znacznie zmniejsza ryzyko przypadkowych oparzeń. Jednak to nie wszystko! Zadbano również o wysoki komfort obsługi. Właśnie dlatego, deszczownicę wyposażono w innowacyjny system GROHE DreamSpray, który doprowadza wodę pod równym ciśnienie do każdej dyszy. Aby zapobiec ich zatykaniu się, wykonano je ze specjalnego silikonu SpeedClean – wystarczy przetrzeć je palcem lub wilgotną ściereczką w celu pozbycia się osadów z kamienia. Wszystkie komponenty wchodzące w skład systemu natryskowego zostały zwieńczone lśniącą powłoką z chromu GROHE StarLight, która nieskazitelnie lśni i stanowi znakomite zabezpieczenie przed uszkodzeniami i zmatowieniem przez lata intensywnej eksploatacji. System natryskowy GROHE Grohtherm 1000 to synonim komfortowej i bezpiecznej kąpieli każdego dnia!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Przełącznik AquaDimmer - sprawne przełączanie się pomiędzy wylewką i prysznicem

Przełączenie pomiędzy wylewką i prysznicem lub deszczownicą jest łatwe z AquaDimmerem - za pomocą jednego pokrętła kontrolujesz ciśnienie i zmieniasz wyjścia wody.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Oferta produktów

Prysznic

Bateria centralna z termostatem
Podtynkowy zestaw prysznicowy Rainshower 400
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15 z zestawem prysznicowym
Bateria termostatyczna do obsługi jednego wyjścia wody
prysznicowa bateria termostatyczna ze zintegrowanym 2-drożnym przełącznikiem
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
Zestaw prysznicowy Tempesta 210
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15 z zestawem prysznicowym

Wanna

wannowa bateria termostatyczna ze zintegrowanym przełącznikiem
Bateria wannowa z termostatem, DN 15
Zestaw prysznicowy Tempesta 210
Grohtherm 1000

Grohtherm 1000

100% GROHE CoolTouch® i najwyższy komfort.

Pokaż kolekcję