Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 prysznicowa bateria termostatyczna ze zintegrowanym 2-drożnym przełącznikiem

19985000 - Grohtherm 1000 prysznicowa bateria termostatyczna ze zintegrowanym 2-drożnym przełącznikiem

Opis produktu

Masz dość ciągłego manewrowania uchwytami w celu utrzymania pożądanej temperatury wody? Postaw na baterię termostatyczną GROHE Grohtherm 1000 i zapomnij o tym problemie. Wystarczy, że połączysz tę elegancką instalacje ścienną z elementem podtynkowym Rapido T, by móc cieszyć się wszystkimi jej funkcjonalnościami. Nasi inżynierowie stworzyli najdoskonalszą na rynku głowicę TurboStat®, która w ułamku sekundy reaguje na wahania ciśnienia w instalacji. Dzięki temu zyskujesz gwarancje, że woda zachowa taką samą temperaturę przez cały czas trwania kąpieli. W trosce o najmłodszych i osoby starsze, nasze termostaty posiadają przycisk SafeStop, który uniemożliwia ustawienie zbyt gorącego przepływu i oparzenie się strumieniem. Zadbaliśmy również o środowisko wyposażając armaturę w innowacyjny system EcoJoy®, który pozwala zredukować zbędne zużycie wody nawet o 50% bez utraty wydajności. Oszczędzasz dzięki temu cenne zasoby naturalne i pieniądze. Równie wysokim poziomem doskonałości może się poszczycić chromowana powłoka StarLight®, którą zwieńczyliśmy całą powierzchnie baterii. Zapewnia ona diamentowy blask na lata, a także do 10 razy skuteczniej chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i zmatowieniem. Odkryj swoją łazienkę na nowo i zaproś do niej nowoczesną baterię GROHE Grohtherm 1000.

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

Szybka, łatwa instalacja baterii

Dzięki systemowi QuickFix, montaż ścienny baterii będzie szybszy niż konwencjonalny sposób instalacji z odkrytymi śrubami. Prosty mechanizm przyłączający w pełni zakrywa wyjście ścienne, gwarantując czysty, gładki wygląd. Bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie.

Inteligentny system kontroli ciśnienia wody

AquaDimmer Eco to uchwyt pozwalający przełączać się między prysznicem i wylewką oraz kontrolować przepływ wody. Ze zintegrowanym przyciskiem EcoButton, możesz ograniczyć jej zużycie nawet o 50%, jednocześnie chroniąc środowisko i oszczędzając.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Shut-off handle 47976000
1.1 Cover cap 4797400M
2 Temperature control handle 47973000
2.1 Cover cap 4797400M
3 Stop ring 47986000
4 Escutcheon 47987000
5 Aquadimmer 47364000
6 Adapter 12701000
7 Socket spanner 19332000*
8 Extension set 27.5 mm 47781000*