Kolekcje GROHE SPA®

Projekty nagradzane za dożywotnio gwarantowaną funkcjonalność i przyjemność użytkowania - każdy element stanowi doskonałe połączenie formy i funkcjonalności. Dzięki naszym starannie przygotowanym kolekcjom najwyższej jakości armatury, twoja łazienka nabierze luksusowego wyglądu.

Kolekcja Grandera™

Kolekcja GROHE Grandera™ to zarówno hołd epoce dawnego blichtru, jak i współczesnej wrażliwości, to kombinacja wysokich standardów oraz jakości kunsztu, które wyrastają z dbałości o detale i komfort. Kolekcja bazuje na założeniach GROHE Squircle, w myśl których powstało połączenie nowoczesnych geometrycznych kształtów kwadratu oraz elementów owalnych, co w całości stanowi pełnię harmonii.

Kolekcja Allure

Dzięki śmiałemu i precyzyjnemu wykorzystaniu form geometrycznych kolekcja Allure nawiązuje do czystych, linearnych form architektury minimalistycznej, stwarzając intrygujące portfolio baterii, pryszniców i armatury.

Kolekcja GROHE Veris

Kolekcja GROHE Veris wybiega w przyszłość ze swoimi śmiałymi, obrazowymi projektami, odzwierciedlającymi piękno i energię wody. Stworzona w oparciu o filozofię zmysłowego minimalizmu GROHE, opartą na połączeniu prostoty z emocją, kolekcja ta wykorzystuje łagodną estetykę kształtów rombu, wprowadzając harmonię w łazience.

Kolekcja Atrio

Dzięki czystym formom i konsekwentnemu wykorzystaniu kształtów koła i cylindra, kolekcja Atrio reprezentuje złagodzoną interpretację nowoczesnej architektury wnętrz. Poczynając od okrągłej podstawy, każda kolekcja bazuje na czystej formie cylindrycznej oraz jej śmiałych nowatorskich wariacjach.

Private SPA

GROHE SPA® F-digital Deluxe to synonim radosnego doświadczania w pełni wszystkich uroków życia.