Stwórz wyszukany prysznic

Powierzchnie przeznaczane na łazienki powiększyły się oraz zaczęto wydzielać na nie odrębne przestrzenie, zupełnie niezależne od innych pomieszczeń w domu, stając się pokojami kąpielowymi, w których spędza się coraz więcej wolnego czasu. W Twoim domowym spa każda poszczególna strefa spełnia inną funkcję. To miejsce kreowania siebie poprzez różne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne.

Najnowsze Trendy w Twojej Łazience

Grohtherm F Triple Volume Control Trim

Nieograniczony ruch. Poczucie przestrzeni. Świątynia poświecona sztuce kąpieli pod prysznicem. Nie ma wątpliwości, że pokoje kąpielowe wyglądają wspaniale i korzystanie z nich to sama przyjemność, ale jeśli mamy tylko jedną łazienkę i kilka metrów kwadratowych powierzchni, to nie jest to już najbardziej funkcjonalne rozwiązanie.

Kabiny prysznicowe z brodzikami zrównanymi z poziomem posadzki umożliwiają płynne przejście z podłogi do miejsca pod prysznic. Rozwiązanie to wkracza na niezbadany dotąd teren pomiędzy pokojem kąpielowym a kabiną prysznicową z brodzikiem. Produkty GROHE umożliwiają rozwiązania dla baterii, idealnie pasujące do tego typu projektu.

Każdy ma inny pomysł na idealny prysznic. Prysznice GROHE stworzyliśmy, abyś mógłm dopasowac kąpiel do Twojego nastroju i potrzeb.

Stwórz nowy prysznic wraz z GROHE

Systemy Prysznicowe Jedno rozwiązanie, Maksimum doświadczeń

Rainshower system natryskowy

Wybierz wydajność i niezawodność systemu prysznicowego GROHE. Nasze systemy prysznicowe są połączeniem kilku najnowszych technologi, które zapewniają wyjątkową wydajność oraz radość przy każdej kąpieli.

Nasze systemy prysznicowe łączą najnowsze technologie w branży, wysokiej jakości materiały i wielokrotnie nagradzane wzornictwo - abyś mógł cieszyć się idealną kąpielą każdego dnia.

W naszych trzech laboratoriach badawczych przeprowadzane są testy wydajności, tak aby nasze systemy prysznicowe były niezawodne, trwałe i spełniały oczekiwania klientów.

Kompletne zestawy prysznicowe
Spraw, by twój codzienny rytuał prysznicowy zyskał nowy wymiar dzięki systemowi prysznicowemu GROHE. Nasze systemy łączą trzy najważniejsze elementy potrzebne do wspaniałej kąpieli:

  • deszczownicę
  • prysznic ręczny
  • termostat lub przełącznik umożliwiający przełączanie pomiędzy dwoma głowicami prysznica
System prysznicowy z termostatem

Recommended product ranges

Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Górne i boczne prysznice Rainshower F-Series - Prysznice górne i boczne

Rainshower Systems