Bezpieczeństwo i komfort Twojego Prysznica

Urzeczywistnienie założeń, które wybiegają w przyszłość wraz ze swoją innowacyjnością, teraz jest możliwe. Spójne technologie zapewniają syntezę komfortu i bezpieczeństwa kąpieli. Świeża i odważna estetyka towarzyszy przemyślanym proporcjom i wyraźnym krawędziom, wyrażającym precyzję, wydajność i doskonałe wykonanie. Istota tkwi w oszczędności, która nie wyklucza wygody i luksusu.

Pełnia komfortu bez zbędnych trudności

Technologia GROHE CoolTouch® utrzymuje bezpieczną temperaturę powierzchni baterii. Chroni przed oparzeniem.

Innowacyjny kanał chłodzący i specjalne łączenia w miejscach, w których gorąca woda dostaje się do termostatu, tworzą barierę pomiędzy gorącą wodą a chromowaną powierzchnią, w wyniku czego nie istnieje ryzyko oparzenia się.

Dzięki zastosowaniu technologii GROHE CoolTouch zewnętrzna powierzchnia termostatów nigdy nie przekracza temperatury wody mieszanej. To ogromna zaleta, nie tylko dla rodzin z małymi dziećmi.

Systemy prysznicowe z termostatem wykorzystują najnowsze technologie w branży zapewniając ci komfort i bezpieczeństwo.

GROHE TurboStat® zapewnia stałą temperaturę wody, co zapobiega sytuacji, gdy nagle staje się ona lodowato zimna lub niebezpiecznie gorąca. Spowoduje również zamknięcie dopływu w razie awarii powodującej odcięcie zimnej wody.

New Tempesta Cosmopolitan System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego

GROHE CoolTouch® zabezpiecza powierzchnię termostatu, tak aby nie była cieplejsza od strumienia wody. Zamontowane wewnątrz chłodzące kanaliki otaczają dopływ gorącej wody - nie ma więc możliwości poparzenia przez dotknięcie nagrzanej chromowej powierzchni.

Należy włączyć przycisk SafeStop na korpusie termostatu, aby temperatura strumienia przekroczyła 38 º Celsjusza.

Jakość GROHE-luksusowa kąpiel każdego dnia

Nasze systemy prysznicowe łączą najnowsze technologie w branży, wysokiejjakości materiały i wielokrotnie nagradzane wzornictwo - abyś mógł cieszyć się idealną kąpielą każdego dnia.

W naszych trzech laboratoriach badawczych przeprowadzane są testy wydajności, tak aby nasze systemy prysznicowe były niezawodne, trwałe i spełniały oczekiwania klientów.

Choose a GROHE Thermostatic Mixer for a safe Shower

Baterie z termostatem GROHE zostały zaprojektowane z myślą o najwrażliwszym termometrze na świecie: twojej skórze. Nasze termostaty, wykonane z najlepszej jakości materiałów, wykorzystują wiodące technologie, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i komfort pod prysznicem. Aby spełnić twoje wymagania pod względem stylu oraz warunki techniczne, kolekcja obejmuje rozmaite modele.

Oszczędzaj wodę i energię.
Zaawansowana konstrukcja techniczna naszych termostatów pomoże ci oszczędzać wodę i energię - zmniejszając domowe rachunki.

Termostat nieustannie kontroluje temperaturę. Nigdy więcej nie będziesz musiał ustawiać temperatury od nowa w wyniku zmian dopływającej wody - co w rezultacie skraca czas trwania prysznica oraz zmniejsza zużycie wody i energii.

Bezpieczeństwo w łazience

Technologia GROHE Turbostat® znalazła zastosowanie we wszystkich oferowanych przez nas termostatach. Reaguje ona przez cały czas na zmiany dopływu gorącej i zimnej wody, zapewniając stałą temperaturę podczas brania prysznica. Przycisk SafeStop we wszystkich termostatach zapobiega przypadkowej zmianie temperatury wody powyżej 38º Celsjusza.

Termostat GROHE

Smooth Tap Handling

Recommended product ranges

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności