<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Rainshower Eco

Rainshower Eco

Strumień wody doskonale okrywający całe ciało

Rainshower Next Generation Eco został zainspirowany przez samych klientów, którzy w prosty sposób zauważyli, że "ludzkie ciało nie jest okrągłe". Konstrukcja została opracowana na planie rombu, tak aby idealnie odzwierciedlić kształt naszych ciał widzianych z góry, co w połączeniu z technologią GROHE DreamSpray gwarantuje komfort kąpieli na niespotykanym wcześniej poziomie. Ekologicznie świadomi klienci, na pewno docenią przycisk Eco, który pozwala efektywnie zmniejszyć zużycie wody.

Warianty produktów

Po co trzymać się utartych rozwiązań, skoro możesz wybrać design inspirujący, przełamujący utarte schematy i pozwalający na nowo zinterpretować sposoby korzystania z wody. Kolekcja pryszniców ręcznych Rainshower Next Generation to nowy rozdział we wzornictwie łazienkowym, który za swoją nietypową, elegancką formę i konstrukcję przyjazną środowisku wygrał niezliczoną liczbę nagród. Każda słuchawka tej serii oferuje 2 rodzaje strumienia - Rain i oszczędnościowy SmartRain, miedzy którymi przełączysz się za pomocą wygodnego przełącznika. Od teraz ochrona cennych naturalnych zasobów będzie tak łatwa jak ruch kciukiem.

D&AD Award
2010 D&AD Award
Good Design Japan
2010 Good Design Japan
Green Good Design
2010 Green Good Design
IDEA
2010 IDEA
red dot design award
2009 red dot design award

System prysznicowy Rainshower do montażu naściennego

Systemy prysznicowe Rainshower

Systemy prysznicowe Rainshower® łączą w sobie najistotniejsze elementy idealnego prysznica z funkcjami, które zwiększają komfort i przyjemność podczas kąpieli. Wszystkie nasze systemy prysznicowe wyposażone są w baterie termostatyczne GROHE – zaprojektowane z myślą o najbardziej wrażliwym termometrze na świecie: Twojej skórze. W każdym z tych niezwykle nowoczesnych systemów znajdziesz wygodne, regulowane prysznice ręczne, dzięki którym cała rodzina będzie mogła cieszyć się zaletami innowacyjnej, domowej hydroterapii.

Rainshower® Systems