Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rainshower Eco

Rainshower Eco

Strumień wody doskonale okrywający całe ciało

Rainshower Next Generation Eco został zainspirowany przez samych klientów, którzy w prosty sposób zauważyli, że "ludzkie ciało nie jest okrągłe". Konstrukcja została opracowana na planie rombu, tak aby idealnie odzwierciedlić kształt naszych ciał widzianych z góry, co w połączeniu z technologią GROHE DreamSpray gwarantuje komfort kąpieli na niespotykanym wcześniej poziomie. Ekologicznie świadomi klienci, na pewno docenią przycisk Eco, który pozwala efektywnie zmniejszyć zużycie wody.

Znajdź salon sprzedaży
Concetto New
Broszura
Concetto New

Galeria

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Prysznice ręczne

Prysznic ręczny 2 strumienie

Rainshower Eco

Po co trzymać się utartych rozwiązań, skoro możesz wybrać design inspirujący, przełamujący utarte schematy i pozwalający na nowo zinterpretować sposoby korzystania z wody. Kolekcja pryszniców ręcznych Rainshower Next Generation to nowy rozdział we wzornictwie łazienkowym, który za swoją nietypową, elegancką formę i konstrukcję przyjazną środowisku wygrał niezliczoną liczbę nagród. Każda słuchawka tej serii oferuje 2 rodzaje strumienia - Rain i oszczędnościowy SmartRain, miedzy którymi przełączysz się za pomocą wygodnego przełącznika. Od teraz ochrona cennych naturalnych zasobów będzie tak łatwa jak ruch kciukiem.

Nagrody za design

D&AD Award

2010
D&AD Award

Good Design Japan

2010
Good Design Japan

Green Good Design

2010
Green Good Design

IDEA

2010
IDEA

red dot design award

2009
red dot design award

Powiązane kolekcje

System prysznicowy Rainshower do montażu naściennego

Systemy prysznicowe Rainshower

Systemy prysznicowe Rainshower® łączą w sobie najistotniejsze elementy idealnego prysznica z funkcjami, które zwiększają komfort i przyjemność podczas kąpieli. Wszystkie nasze systemy prysznicowe wyposażone są w baterie termostatyczne GROHE – zaprojektowane z myślą o najbardziej wrażliwym termometrze na świecie: Twojej skórze. W każdym z tych niezwykle nowoczesnych systemów znajdziesz wygodne, regulowane prysznice ręczne, dzięki którym cała rodzina będzie mogła cieszyć się zaletami innowacyjnej, domowej hydroterapii.

Rainshower® Systems