Design Przycisków Spłukujących

Produkty GROHE zaskakują i zachwycają użytkowników swoją niezwykłą żywotnością. Każdy kontakt z naszymi produktami, uświadamia wielką staranność i dbałość o szczegóły. To oddanie się pasji i poświęcenie wkładane w tworzenie naszych produktów.

Systemy podtynkowe, dające możliwość niewidocznej instalacji, to główny wybór w planowaniu nowoczesnych i stylowych rozwiązań w łazience, w których liczy się kunszt estetyki.

Nasza kolekcja przycisków uruchamiających obejmuje szereg projektów o innowacyjnych technologiach oraz zapewniających luksus wykończenia.

GROHE Ondus® Digitecture Light łączy podwójną spłuczkę z funkcją oszczędzania wody i inspirującymi efektami świetlnymi, oferując dyskretne kolorowe światło.

Płyty Skate Cosmopolitan uzupełniają naszą kolekcję baterii i wzbogacą twój kolejny projekt łazienki. Mogą one być zamontowane wertykalnie bądź horyzontalnie, w zależności od wystroju otoczenia, a większość z nich może również zostać wyposażona w GROHE Fresh – nasze rozwiązanie zapewniające czystość i świeżość toalety za naciśnięciem guzika.

Przyciski Skate o eleganckich kształtach pozwalają na możliwość wertykalnego bądź horyzontalnego zamontowania płyty ściennej. Uniwersalny zawór upustowy daje użytkownikowi możliwość wyboru dostosowanego do indywidualnych potrzeb: pojedynczej spłuczki, podwójnej spłuczki (wybór małej ilości spłukiwanej wody) bądź spłuczki z funkcją zatrzymania (przerwanie spłukiwania za pomocą małego przycisku). Ta wielość wyborów jest możliwa dzięki doskonałemu systemowi pneumatycznemu, który zapewnia również łatwość użytkowania i instalacji.

Nova Cosmopolitan z nowatorskimi wzorami wykończeń, wnosi element nowoczesności do naszej obszernej kolekcji płyt spłukujących. Wykorzystanie figur geometrycznych - okrągły przycisk wpisany w prostokątną płytę - czyni z niej idealne rozwiązanie do nowatorskich wnętrz.

Specyficzny styl GROHE Arena Cosmopolitan umożliwia konsumentom rozpoznanie jakości GROHE na pierwszy rzut oka. Kluczowe jest tutaj wykorzystanie wyjątkowego kształtu, przypominajacego formę zgrabnej kapsułki, przewijające się w wielu naszych kolekcjach.

Skate Cosmopolitan

Skate Cosmopolitan Wood

Skate Cosmopolitan przycisk uruchamiający

Skate Cosmopolitan Glass

Nova Cosmopolitan Light przycisk uruchamiający

Nova Light – wyjątkowy design przycisku uruchamiającego.

Podobnie jak serie armatur i pryszniców w stylu cosmopolitan przycisk Nova Light bazuje na podstawowych geometrycznych formach. Elementem podnoszącym atrakcyjność przycisku jest podświetlany za pomocą ośmiu diod okrąg. Zasilane sieciowo diody mogą świecić w różnych kolorach: niebieskim, zielonym, czerwonym lub żółtym. Barwy mogą być pokazywane stale, ale możemy wybrać również opcję płynnej zmiany kolorów oraz zaprogramować włączanie i wyłączanie oświetlenia o danej porze.

Nova Light z GROHE StarLight® może być montowana zarówno w pionie jak i poziomie.

Nova Light
Others zestaw adaptacyjny GROHE Fresh

Świeżość po naciśnięciu jednego przycisku.

GROHE jest dumne z tego, że w innowacyjny sposób rozwiązuje codzienne problemy.

Dzięki GROHE Fresh uzyskasz nowy poziom komfortu w łazience. Doskonały wygląd oraz ciągłe zachowanie higieny i czystości, to połącznie zbiornika podtynkowego z możliwością wrzucania do niego tabletek zapachowych. Do tej pory nie było to mozliwe.

GROHE Fresh posiada łatwy do otwierania przycisk spłukujący, który umożliwia dostęp do zbiornika i pozwala na wrzucenie tabletki. Cały proces zajmuje kilka sekund, dzięki zastosowaniu zawiasów, dzieki którym przycisk otwiera się jak drzwi.

GROHE Fresh

Polecane produkty

Arena Cosmopolitan

Nova Cosmopolitan

Nova Light

Skate Cosmopolitan