Baterie wannowe i prysznicowe

Dla wielu osób, jedynym zadaniem baterii wannowej jest napełnianie wanny. Dla innych ważne jest, aby bateria umożliwiała także korzystanie z prysznica w wannie (baterie wannowo-prysznicowe) – woda przepływa wówczas albo przez baterię wannową, albo przez prysznic.

Chiara jednouchwytowa bateria wannowa

Baterie wannowo-prysznicowe

Veris 5-otworowa bateria wannowa

Zestawy do montażu na brzegu lub obok wanny

Talentofill zestaw napełniający, odpływowy i przelewowy do wanien

Zintegrowany zawór wannowy Talentofill

Baterie wannowo-prysznicowe

Dostępne z termostatem lub bez, baterie wannowo-prysznicowe to najprostszy sposób na prysznic w wannie. Mogą być albo na- albo podtynkowe. Przełącznik umożliwia użytkownikowi wybór między napełnianiem wanny i używaniem prysznica. Ze względów bezpieczeństwa i dla wygody, najlepiej jest wybrać model z termostatem.

Zestawy do montażu na brzegu lub obok wanny

Baterie tego typu przeznaczone są do montażu albo na brzegu wanny, albo na płytkach wokół wanny. Upewnij się, że wybierzesz produkt odpowiadający warunkom panującym w Twojej łazience. Jeśli chcesz montować baterię obok wanny, wylewka musi sięgać ponad jej krawędzią.

Zestawy te dostępne są w wersji trój-, cztero- lub pięciootworowej. Znajdują się w nich wylewka wannowa i słuchawka prysznicowa. Do regulacji przepływu wody służą jeden lub dwa pokrętła bądź uchwyty, natomiast przełącznik umożliwia przełączanie pomiędzy prysznicem a wanną.

Zintegrowane zawory wannowe

Montowane są wewnątrz wanny i pełnią rolę dopływu wody, przelewu i automatycznego korka.

Atrio jednouchwytowa bateria wannowa

Baterie wannowe montowane w podłodze

Baterie montowane w podłodze są przeznaczone dla wanien wolnostojących. Instalacja dopływu wody wyprowadzona jest z podłogi. Wiele modeli wyposażonych jest dodatkowo w słuchawkę prysznicową.

Baterie wannowe do montażu podłogowego

Polecane produkty

Allure

Allure Brilliant

Veris