Wolnostojące baterie wannowe

Granica pomiędzy kąpielą a snem zaciera się. Projektanci obecnie traktują wannę jako mebel i tworzą wzory, które sprawdzą się w wielu różnych pomieszczeniach.

Obecnie łazienki projektuje się tak, aby stanowiły schronienie przed światem zewnętrznym. To miejsce, w którym otaczasz się najlepszymi materiałami i wykończeniami, aby stworzyć harmonijną przestrzeń, w której pod koniec dnia odnajdziesz ciszę i spokój.

Dla wielu, wanna wolnostojąca zapewnia maksymalną przyjemność z kąpieli. Pod wpływem luksusowych apartamentów hotelowych i ośrodków spa, idea montowania wanien wolnostojących w sypialni cieszy się coraz większą popularnością.

Innowacje technologiczne oraz nowe rozwiązania we wzornictwie powinny ułatwiać codzienne życie i czynić je mniej skomplikowanym, dając ludziom więcej czasu i większą swobodę, aby mogli robić to, co naprawdę sprawia im przyjemność.

Bateria wannowa do montażu na podłodze jako idealne rozwiązanie dla wienien wolnostojących

GROHE wierzy, że możliwe jest połączenie prostoty ze śmiałymi elementami.

Produkty GROHE są inspirowane naturą, swobodą, ale pod kontrolą, co zachęca do interakcji, a tym samym pobudza zmysły.

Większość wanien wolnostojących wymaga baterii montowanej w podłodze, nie baterii montowanej do wanny.

Wznosząc się w eleganckim stylu z podłogi, bateria wannowo-prysznicowa to uzupełnienie idealnego wnętrza, w którym wszystkie elementy współgrają ze sobą, tworząc atmosferę sprzyjającą relaksowi.
Klasyczny minimalizm może być przełamany unikatowym rozwiązaniem, dzięki któremu każda chwila będzie niezwykła.

Między innymi, taka opcja dostępna jest w kolekcji GROHE Ondus®. Bateria wannowo-prysznicowa wyposażona jest w elektroniczny system sterowania, który umożliwia wcześniejsze zaprogramowanie ulubionych parametrów wody. Kolekcja GROHE Ondus® dostępna jest w trzech rodzajach wykończenia: Moon White, Velvet Black oraz chrom GROHE StarLight®.

Allure Brilliant

Polecane produkty

Allure

Allure Brilliant

Atrio Classic

Essence

Grandera