Baterie umywalkowe z wysoką wylewką

Doskonałe pomysły wzornicze projektantów firmy GROHE bazują na wiedzy zdobytej na przestrzeni wielu lat prowadzonych badań i prac projektowych.

Nowoczesna technologia i ciekawe wzornictwo naszych produktów zapewniają wszystko, czego potrzeba, aby dać uwieść się wodzie.

Eurodisc Joystick

Inwestujemy swoje siły w jakość i innowacyjne rozwiązania.

Współczesna łazienka to otwarta komfortowa przestrzeń. Można się w niej rozkoszować wolnością ruchu i przechodzić bez przeszkód do róznych jej zakątków.

Kolekcje firmy GROHE obejmują wiele rozwiązań do wszystkich typów i funkcji armatury.

Między innymi, kolekcje Allure i Veris uzupełnione zostały o kilka modeli o różnych długościach wylewki i kształtach dźwigni, w tym o baterie z wysoką wylewką. To pozwoli, by Twoja łazienka stanowiła twoją wizytówkę, przyciągając alternatywnym i nietypowym rozwiązaniem.

Eurodisc Joystick
Lineare

W zależności od wyboru umywalki potrzebna jest bateria z wysoką wylewką albo bateria naścienna. Baterie z wysoką wylewką montuje się do blatu otaczającego umywalkę. W bateriach takich wylewka jest wystarczająco wysoka, aby dosięgnąć do boku umywalki.

Lineare

GROHE BestMatch™

Aplikacja GROHE BestMatch™ pomaga dopasować model i wielkość baterii do umywalki, dając gwarancję, że zaproponowane połączenie pozwoli na sprawny montaż i zapewni maksymalny komfort użytkowania. Wszystkie zestawienia – łącznie z tymi uwzględniającymi nowe baterie umywalkowe w rozmiarach M oraz XL – zostały dokładnie sprawdzone w naszym centrum testowym w niemieckim Hemer.

Odkryj GROHE BestMatch™

Twój ulubiony design w odpowiednim rozmiarze

Dla ułatwienia wszystkie baterie umywalkowe w naszej ofercie mają proste oznaczenie rozmiaru: od XS do XL. Im wyższa bateria, tym szersza i wyżej sięgająca wylewka – czyli jeszcze więcej wygody!

Od XS do XL

Essence

Lineare