Design i funkcje baterii kuchennych

Kuchnia jest centralnym punktem każdego gospodarstwa domowego. Od śniadania poprzez relaks z przyjaciółmi, musi ona spełniać wymagania wszystkich użytkowników.

K7 jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa

Design baterii kuchennych

Baterie kuchenne GROHE to bogactwo stylu i funkcji

Wielokrotnie nagradzane baterie kuchenne zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach ich użytkowników i wykonane z najlepszych materiałów. Wyposażono je w najnowsze technologie, które pozwalają na intensywną eksploatację w każdej kuchni.

W kuchni również panują rózne trendy: począwszy od rustykalnej wiejskiej posiadłości, poprzez styl retro, aż po nowoczesne wnętrze minimalistycznej kuchni. Do stworzenia każdego z tych stylów wykorzystuje się niepowtarzalne materiały i formy,a jednym z ważniejszych elementów wyposażenia kuchni jest dobór odpowiedniej armatury.

GROHE oferuje szeroki wybór armatur kuchennych, które łączą funkcjonalnosć z klasycznym lub nowoczesnym wzornictwem, pasującym do wnętrza każdej kuchni.

Bateria kuchenna K7
ComfortHeight

Baterie kuchenne z funkcjami skierowanymi do użytkownika

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w naszych armaturach ułatwiają wykonywanie wielu prac kuchennych. Wyciągane wylewki z możliwością regulacji strumienia wody umożliwiają w prosty sposób napełnianie wodą wysokich naczyń, a uzyskanie napowietrzonego strumienia gwarantuje równomierny przepływ wody.
Nowatorskie wzornictwo i znakomity kunszt sa połącone przez niezwykle wysoką ergonomię.

Trzy wysokości wylewek
Niska wylewka, średnia i wysoka. Niezależnie od wybranego stylu GROHE ComfortHeight gwarantuje, że wylewka w twojej kuchni będzie zaprojektowana tak, aby bez trudu zmieścić pod nią duże garnki.

Wysuwane wylewki do płukania
Wysuwana bateria jakby z kuchennym prysznicem, jest dla domowego szefa kuchni bardzo istotnym elementem. Pozwala on na płukanie owoców i warzyw i czyszczenie tłustych garnków. W kilku naszych seriach są krany kuchenne posiadające funkcję wysuwanego lub rozwijanego prysznica.

Wygodna obsługa dźwigni nawet w ciasnym pomieszczeniu
W kilku naszych kranach kuchennych uchwyt dźwigni znajduje się na boku korpusa kranu. Aby można było komfortowo używać kranu, gdy jest on ustawiony naprzeciwko ściany, przesunęliśmy jego oś w ten sposób, że dźwignia obraca się o 70° do przodu i 30° do tyłu.

Baterie kuchenne
K7 jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa

Innowacyjny charakter Profesjonalnej Kuchni

Baterie kuchenne GROHE są tak zaprojektowane, aby służyły przez długie lata. Podczas opracowywania nowego produktu, wszystkie nowe materiały i podzespoły są testowane, dla upewnienia się, że spełniają nasze wysokie standardy jakości.

Nasze baterie kuchenne są poddawane intensywnym testom, które symulują długoletnie użytkowanie. To gwarantuje, że wszystkie nasze produkty są doskonale wydajne przez długie lata.

Baterie kuchenne z jedną dźwignią oraz technologią GROHE SilkMove®.

Bardzo szeroki kąt działania oraz dodatkowe ceramiczne krążki zapewniają bezproblemową kontrolę temperatury wody i przepływu, nawet przy mokrych lub natłuszczonych dłoniach.

Profesjonalny wygląd i profesjonalne funkcje.
K7 jest połączeniem wyrazistości, stylu i praktycznych funkcji. Docenią go kulinarni eksperci, którzy zadowolą się tylko tym, co najlepsze.W kuchni, wiele zależy od umiejętności i czasu. Profesjonalni kucharze wiedzą o tym lepiej niż ktokolwiek inny. Dlatego K7 został opracowany z udziałem specjalistów.

Funkcjonalność K7 pozwala ci poświęcić całkowitą uwagę temu, co robisz. Profesjonalny prysznic może być wyciągany, obracany o 360° i obsługiwany jedną ręką. Ponadto, można przełączać baterię pomiędzy prysznicem a zwykłym kranem, bez konieczności zakręcania wody.

Baterie kuchenne K7

Polecane produkty

K7

Minta