Baterie z filtrem wody

System kuchenny GROHE Blue składa się z baterii kuchennej oraz filtra do wody, który można wygodnie zainstalować pod zlewem.

Baterie z filtrem wody

GROHE Blue® to alternatywne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie naturalny smak czystej wody. Filtr GROHE Blue® za pomocą unikalnej technologii zmienia zwykłą wodę z baterii w wodę jak z górskiego źródła, usuwając z niej wszystkie substancje, które mogłyby popsuć jej zapach i smak.

System kuchenny GROHE Blue® pozwala cieszyć się idealnym smakiem wody. Wkład filtra GROHE Blue® może oczyścić do 600 litrów wody i jest łatwo wymienialny. Dostarcza czystą, orzeżwiającą wodę, bez posmaku metali ciężkich, kamienia czy chloru.
Badanie reprezentatywne, w którym poproszono konsumentów o spróbowanie wody z filtra GROHE Blue® w odniesieniu do trzech innych wód źródlanych pokazało, że woda z GROHE Blue® ma o wiele lepsze walory smakowe. 73% konsumentów oceniło smak wody GROHE Blue® jako "świeży" podczas gdy tylko 63% oceniło w ten sposób wody butelkowane.

Woda z GROHE Blue®nie tylko jest smaczna sama w sobie, lecz także sprawia, że smak herbaty i kawy jest bardziej wyrafinowany i intensywniejszy.

Baterie z filtrem wody GROHE Blue®
GROHE Blue

Szklana Karafka i szklanki z kolekcji GROHE Blue®

GROHE Blue Chilled & Sparkling Zestaw startowy

GROHE Blue® to oszczędność czasu i pieniędzy

Polecane produkty