Baterie z wyciąganą wylewką

Nasze produkty rodzą się z miłości do gotowania. Dzięki GROHE w pełni wykorzystasz możliwości swojej kuchni.

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką

Armatura kuchenna GROHE nadaje kuchni niepowtarzalny styl i zapewnia niezawodność w użytkowaniu. Baterie są elementem wyposażenia kuchni, który poddawany jest najintensywniejszej eskploatacji, dlatego powinien pod każdym względem spełniać najśmielsze oczekiwania.

Armatura kuchenna pracuje przez cały dzień nieustannie. Konieczność tej intensywnej eksploatacji, należy brać pod uwagę podczas wyposażenia kuchni. Dlatego warto zdecydować się na produkty o wysokiej jakości. Baterie kuchenne GROHE nie tylko nadadzą kuchni estetyczny wygląd, ale też poprawią jej funcjonalność.

Kolekcja K7 została opracowana z udziałem specjalistów i dostosowana do potrzeb domowych kucharzy. Gdy zadamy sobie pytanie, co jest ważniejsze w projekcie K7: estetyka czy funkcjonalność, odpowiadamy: "obie te sprawy!"

Funkcjonalność baterii K7 pozwala Ci poświęcić całkowitą uwagę temu, co robisz. Profesjonalna wylewka może być wyciągana, obracana o 360° i obsługiwana jedną ręką. Ponadto, można przełączać baterię pomiędzy wyciąganą wylewką a zwykłą baterią, bez konieczności wyłączania przepływu wody.

K7
Profesjonalny wygląd i profesjonalne funkcje.

K7 jest połączeniem wyrazistości, stylu i praktycznych funkcji. Docenią go kulinarni eksperci, którzy zadowolą się tylko tym, co najlepsze.

Łukowa cewka kieruje ekstrahowanym wężem, który posiada perlator z szerokim strumieniem, a owalna dźwignia, w której wykorzystano technologię GROHE SilkMove®, pozwala na precyzyjną kontrolę przepływu wody i temperatury. Wybór pomiędzy dwoma rodzajami wykończenia nadaje dwa różne charaktery. Chromowane wykończenie GROHE StarLight® nadaje mu cechy eleganckiej nowoczesności, natomiast stalowe wykończenie uosabia siłę i luksus tego produktu. Bateria jest kompatybilna z wszystkimi rodzajami umywalek i różnymi układami kuchni. Seria obejmuje kompleksowy wybór jedno- i dwuotworowych kranów ze zintegrowanym prysznicem lub bez niego. Z myślą o większej wygodzie zaprojektowano także modele z niezależną ruchomą wylewką.

Bateria kuchenna GROHE z wyciąganą wylewką

Komfort i funkcjonalność

Nowoczesne rozwiązania, zastosowane w naszych armaturach ułatwiają wykonywanie wielu prac kuchennych. Wyciągane prysznice z możliwością regulacji strumienia wody umożliwiają w prosty sposób napełnianie wodą wysokich naczyń, a uzyskanie napowietrzonego strumienia gwarantuje równomierny przepływ wody.

Wyciągana wylewka zwiększa możliwości użytkowe baterii. Rozwiązanie ProfessionalSpray to funkcja odpowiedzialna za możliwość obracania ramienia o 360 stopni, co gwarantuje standard profesjonalnego wyposażenia kuchni.

Bateria z wyciąganą wylewką

Wyciągana wylewka z perlatorem

GROHE opracowało rozwiązanie z wyciąganym perlatorem. To wyciągana wylewka z perlatorem, która maksymalnie zwiększa możliwości funkcjonalne baterii.

Czynnikiem decydującym o jakości przyrządzanych potraw jest dobór odpowiedniej jakości składników. Wpływ na wizerunek współczesnej kuchni ma z kolei jakość materiałów zastosowanych do wykończenia jej wnętrza. Dlatego, firma GROHE nie tylko koncentruje się na fukcjonalności, lecz także uwzględnia stylowe wzornictwo i zastosowanie odpowiednich materiałów.

Bateria kuchenna GROHE

Polecane produkty

Concetto

Essence

Eurodisc Cosmopolitan

K7

Minta