Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

WATER. INTELLIGENCE. ENJOYMENT.
ISH 2017 odbyły się w dniach 14-18 marca we Frankfurcie nad Menem!

Targi ISH to największe międzynarodowe wydarzenie w branży sanitarnej, budownictwa, producentów klimatyzacji, wentylacji i odnawialnych źródeł energii.

Odkryj kluczowe innowacje przedstawione przez GROHE na targach ISH

PRZEDSTAWIAMY: NIEPOWTARZALNY SYSTEM PRYSZNICOWY
AQUASYMPHONY

Aquasymphony to coś więcej niż system prysznicowy – to strefa wellness, której rytm wyznacza woda. Aquasymphony bawi się nią, tworząc ciągle zmieniającą się harmonię. Wyobraź sobie przyjemność, która czeka na Ciebie.

Naciśnij, Przekręć, Odpręż Rainshower SmartControl

Dzięki systemowi prysznicowemu GROHE Rainshower SmartControl 360, możesz cieszyć się chwilami luksusu pod prysznicem każdego dnia. Innowacyjna technologia wykorzystująca pokrętła oferuje intuicyjny wybór strumienia oraz natężenia wody, a także pozwala na zapamiętywanie prywatnych ustawień. Wystarczy, że naciśniesz pokrętło, żeby uruchomić lub zatrzymać przepływ wody., natępnie przekręcić w celu ustawienia jego natężenia.

NEW ESSENCE - FREEDOM OF CHOICE

Rozszerzona oferta rozmiarów, kolorów i wykończeń odświeżonej kolekcji Essence sprawi, że poczujesz się rozpieszczony możliwością wyboru. Pełny asortyment – od baterii przez prysznice i akcesoria. Teraz możesz wybierać spośród różnych kolorów oraz wykończeń: od elegancko szczotkowanych po doskonale gładkie lub powłoki chrom i SuperSteel. To właśnie nazywamy wolnością wyboru. www.grohe.pl

Baterie kuchenne Essence Subtelny design, potężne funkcje

Odkryj minimalistyczny, pełny ciepła styl w którym zostały zaprojektowane nowe baterie Essence. Smukłe, inspirowane architekturą kształty z organicznymi elementami designu będą się wspaniale prezentować we współczesnej kuchni, zapraszając do działania.

TOALETA MYJĄCA GROHE SENSIA® ARENA

Toaleta myjąca GROHE Sensia® Arena jest odzwierciedleniem wyrażenia Inteliligent Care. Za wizjonerskimi pomysłami GROHE kryje się najnowocześniejsza z dostępnych technologii oraz niezrównana umiejętność do złożenia projektu w spójną całość. Ciesz się innowacyjnymi funkcjami, które powstały w odpowiedzi na Twoje osobiste potrzeby.

ODKRYJ SWOJE PRYWATNE ŹRÓDŁO WODY
GROHE BLUE HOME

Kiedy ostatni raz czułeś prawdziwy smak wody? Smak, który sprawi, że zapragniesz zrobić kolejny łyk? Tak się stanie, gdy po raz pierwszy skorzystasz z GROHE Blue Home: systemu kuchennego, który zamienia zwykłą wodę w gaszącą pragnienie przyjemność, a Twoją kuchnię w miejsce spotkań spragnionych przyjaciół.