<strong>WATER. INTELLIGENCE. ENJOYMENT. </strong><br>ISH 2017 odbyły się w dniach 14-18 marca we Frankfurcie nad Menem!

Targi ISH to największe międzynarodowe wydarzenie w branży sanitarnej, budownictwa, producentów klimatyzacji, wentylacji i odnawialnych źródeł energii.

Odkryj kluczowe innowacje przedstawione przez GROHE na targach ISH

PRZEDSTAWIAMY: NIEPOWTARZALNY SYSTEM PRYSZNICOWY <br><strong>AQUASYMPHONY </strong>

Aquasymphony to coś więcej niż system prysznicowy – to strefa wellness, której rytm wyznacza woda. Aquasymphony bawi się nią, tworząc ciągle zmieniającą się harmonię. Wyobraź sobie przyjemność, która czeka na Ciebie.

Naciśnij, Przekręć, Odpręż <strong>Rainshower SmartControl</strong>

Dzięki systemowi prysznicowemu GROHE Rainshower SmartControl 360, możesz cieszyć się chwilami luksusu pod prysznicem każdego dnia. Innowacyjna technologia wykorzystująca pokrętła oferuje intuicyjny wybór strumienia oraz natężenia wody, a także pozwala na zapamiętywanie prywatnych ustawień. Wystarczy, że naciśniesz pokrętło, żeby uruchomić lub zatrzymać przepływ wody., natępnie przekręcić w celu ustawienia jego natężenia.

<strong>NEW ESSENCE</strong> - FREEDOM OF CHOICE

Rozszerzona oferta rozmiarów, kolorów i wykończeń odświeżonej kolekcji Essence sprawi, że poczujesz się rozpieszczony możliwością wyboru. Pełny asortyment – od baterii przez prysznice i akcesoria. Teraz możesz wybierać spośród różnych kolorów oraz wykończeń: od elegancko szczotkowanych po doskonale gładkie lub powłoki chrom i SuperSteel. To właśnie nazywamy wolnością wyboru. www.grohe.pl

<strong>Baterie kuchenne Essence</strong> Subtelny design, potężne funkcje

Odkryj minimalistyczny, pełny ciepła styl w którym zostały zaprojektowane nowe baterie Essence. Smukłe, inspirowane architekturą kształty z organicznymi elementami designu będą się wspaniale prezentować we współczesnej kuchni, zapraszając do działania.

TOALETA MYJĄCA <strong>GROHE SENSIA® ARENA </strong>

Toaleta myjąca GROHE Sensia® Arena jest odzwierciedleniem wyrażenia Inteliligent Care. Za wizjonerskimi pomysłami GROHE kryje się najnowocześniejsza z dostępnych technologii oraz niezrównana umiejętność do złożenia projektu w spójną całość. Ciesz się innowacyjnymi funkcjami, które powstały w odpowiedzi na Twoje osobiste potrzeby.

ODKRYJ SWOJE PRYWATNE ŹRÓDŁO WODY <br><strong>GROHE BLUE HOME</strong>

Kiedy ostatni raz czułeś prawdziwy smak wody? Smak, który sprawi, że zapragniesz zrobić kolejny łyk? Tak się stanie, gdy po raz pierwszy skorzystasz z GROHE Blue Home: systemu kuchennego, który zamienia zwykłą wodę w gaszącą pragnienie przyjemność, a Twoją kuchnię w miejsce spotkań spragnionych przyjaciół.