Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Blue K7 Professional Zestaw startowy

31355001 - GROHE Blue K7 Professional Zestaw startowy
  • chrom
Numer produktu 31355001
Kod EAN 4005176988073
15 748,92 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Blue® K7 Chilled and Sparkling to coś więcej niż tylko zwykła bateria zlewozmywakowa. Dzięki innowacyjnemu systemowi filtracji z jej wylewki popłynie smaczna i czysta niczym górskie źródło woda. Aktywny węgiel zawarty w filtrze przeprowadza 5 faz oczyszczania wody z niebezpiecznych dla zdrowia metali ciężkich, kamienia i chloru. Posiada ona wyśmienite walory smakowe w porównaniu do wód mineralnych wiodących producentów. Wbudowany zintegrowany karbonizator wzbogaca przefiltrowaną i schłodzoną wodę o wyjątkowo delikatne bąbelki a znajdujący się na uchwycie baterii wyświetlacz LED informuje o trzech poziomach nasycenia wody gazem, każdy oznaczony innym kolorem (niegazowana - niebieski , lekko gazowana - turkusowy, gazowana - zielony). Oprócz tego system ten oferuje klasyczne funkcje baterii GROHE. Dzięki wysokiej i obrotowej wylewce z łatwością napełnisz karafkę wodą, a codzienne czynności wykonywane w kuchni staną się przyjemnością. Jej konstrukcja przypominająca geometryczne kształty, pokryta chromowaną powłoką StarLight® zachowa higieniczną czystość i świetność przez wiele lat. GROHE Blue® K7 Chilled and Sparkling sprawi, że uciążliwe noszenie i gromadzenie butelek w Twoim domu stanie się niemiłym wspomnieniem a Ty zyskasz smaczną i czystą wodę prosto ze swojej baterii kuchennej.

Najważniejsze cechy produktu

Świeża, wolna od wapiennych osadów woda prosto z Twojej baterii

GROHE Blue zmienia zwykłą wodę kranową w czystą, filtrowaną wodę pitną o doskonałym smaku, zoptymalizowanym przez technologię inteligentnych filtrów. Woda GROHE Blue nie tylko smakuje świetnie - zobaczysz, że poprawia również smak Twojej kawy i herbaty. Ponieważ filtr usuwa z niej osady wapienne, jest idealna do użycia w czajnikach, garnkach lub ekspresach do kawy.

Czysta woda pitna dzięki 5-stopniowemu procesowi filtracji

Filtr GROHE Blue oszyszcza wodę nadając jej świeżego smaku, a to wszystko dzięki 5 stopniowemu procesowi filtracji wody. W momencie, gdy woda przechodzi prez filtr, usuwa on niepożądane substancje zapachowe, takie jak chlor i nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia np. cząsteczki metali ciężkch. Zmniejsza on także zawartość wapnia w wodzie, dbając o zachowanie jej idealnego PH. Wymiana filtra jest szybka i bezproblemowa - po prostu wyjmij stary wkład, a na jego miejsce włóż nowy - zajmie Ci to tylko kilka chwil!

Dwa w jednym - zwykła woda kranowa i oczyszczona pitna, płynące z jednej baterii

GROHE Blue Duo dostarcza zarówno zwykłą, niefiltrowaną wodę kranową, jak i oczyszczoną, pitną, o doskonałym smaku, przy pomocy jednej baterii. Zamiana starego kranu na nowy, będzie szybka i prosta, a jego wysoka wylewka sprawi, że napełnianie dużych naczyń stanie się niezwykle proste.

Oddzielny natrysk boczny - maksimum swobody w kuchennych pracach

Montowany obok baterii kuchennej wyciągany natrysk boczny, będzie idealną pomocą w kuchni, oferując maksymalną elastyczność działania. Z potężnym strumieniem Jet będziesz mógł z łatwością wypłukać warzywa lub wyczyścić cały zlewozmywak, docierając do wszystkich jego zakamarków.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

140° zakres obrotu wylewki zapewniający wszechstronność użycia

Wylewka porusza się płynnie w zakresie 140°, dając dużą swobodę działania i zapobiegając uderzeniom w otaczające ją szafki lub ściany.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories

Baterie kuchenne GROHE Blue

31324001
chrom
Dodaj do notatnika
14 017,08 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw startowy
31346001
chrom
Dodaj do notatnika
14 828,88 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw startowy
31355001
chrom
Dodaj do notatnika
15 748,92 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw startowy
31324DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
14 720,64 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw startowy
31346DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
15 099,48 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw startowy
GROHE Blue Chilled & Sparkling

GROHE Blue Chilled & Sparkling

Absolutne odświeżenie

Pokaż kolekcję
Kitchen Brochure
Broszura
Kitchen Brochure

Our portfolio of kitchen faucets will exceed your expectations.