Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Eurocube Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar S

23138000 - Eurocube Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar S
  • chrom
Numer produktu 23138000
Kod EAN 4005176901133
1 120,28 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Bateria GROHE Eurocube wyposażona w szereg niezawodnych funkcji, będzie stanowić idealne dopełnienie każdego bidetu. Gustowny wygląd, zainspirowany geometrycznymi kształtami i lśniąca chromowana powierzchnia StarLight® nadają jej wyjątkowy charakter, który z pewnością dopasuje się do pozostałej armatury w Twojej łazience. Dzięki wygodnemu perlatorowi, który zakończony jest przegubem kulowym, pozwoli Ci na łatwą regulacje strumienia wody, w zależności od Twoich potrzeb. Nasi inżynierowie zadbali również o to, abyś nie tracił czasu przy ustawianiu pożądanej temperatury i ilości wody. Dlatego bateria wyposażona została w ceramiczną głowicę SilkMove®, która w mgnieniu oka ustawi odpowiednie parametry przepływu oraz dba o lekką obsługę uchwytu. Postaw na najwyższą jakość i komfort z baterią bidetową GROHE Eurocube.

Najważniejsze cechy produktu

Łatwy w obsłudze zestaw odpływowy z cięgnem

Dyskretny i łatwy w obsłudze zestaw odpływowy - pociągnij za cięgno żeby go otworzyć, wciśnij żeby zamknąć.

Wygodna wylewka o standardowej wysokości.

Standardowa wysokość wylewki jest idealna do wszystkich umywalek w tradycyjnym rozmiarze. Jej zbalansowany rozmiar jest niezwykle wygodny podczas wszelkich czynności - nieważne czy myjesz zęby, czy napełniasz wazon wodą.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Montaż baterii szybszy, niż kiedykolwiek, dzięki systemowi GROHE QuickFix Plus

Czytelna instrukcja i głęboko przemyślany projekt naszych baterii to gwarancja montażu szybszego aż o 40% w stosunku do rozwiązań konkurencji.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46786000
2 Fitting ring 46715000
3 Cartridge 46580000
4 Ball-joint aerator 46791000
5 Pop-up rod 46787000
6 Shank fastening assembly 46645000
7 Waste set 1 1/4" 28910000
7.1 Plug for waste set 1 1/4" 07182000
7.2 Eccentric rod 07052000
8 Mounting wrench 19017000*
9 Ball rod 07341000*

Oferta produktów

Umywalka

23137000
chrom
Dodaj do notatnika
887,57 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zawór sztorcowy Rozmiar XS
20351000
chrom
Dodaj do notatnika
1 607,36 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa 1/2" Rozmiar S
23132000
chrom
Dodaj do notatnika
1 093,22 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
23406000
chrom
Dodaj do notatnika
1 569,48 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar XL
23447000
chrom
Dodaj do notatnika
1 461,24 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar M
2313500E
chrom
Dodaj do notatnika
1 282,64 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar L
23127000
chrom
Dodaj do notatnika
1 187,50 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
2312700E
chrom
Dodaj do notatnika
1 120,28 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
2313200E
chrom
Dodaj do notatnika
1 093,22 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
23135000
chrom
Dodaj do notatnika
1 282,64 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar L
2339000E
chrom
Dodaj do notatnika
1 120,28 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
2339200E
chrom
Dodaj do notatnika
1 093,22 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
19895000
chrom
Dodaj do notatnika
1 390,88 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar S
23445000
chrom
Dodaj do notatnika
1 185,23 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23446000
chrom
Dodaj do notatnika
1 158,17 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M

Prysznic

23145000
chrom
Dodaj do notatnika
1 277,23 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
23409000
chrom
Dodaj do notatnika
3 591,40 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Podtynkowy zestaw prysznicowy Eurocube
19898000
chrom
Dodaj do notatnika
974,16 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
24061000
chrom
Dodaj do notatnika
887,57 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
Jednouchwytowa bateria do obsługi trzech wyjśc wody

Wanna

23141000
chrom
Dodaj do notatnika
1 785,96 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
23140000
chrom
Dodaj do notatnika
1 527,37 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
19966000
chrom
Dodaj do notatnika
3 874,99 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trójotworowa kombinacja wannowa
19896000
chrom
Dodaj do notatnika
1 109,30 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
19897001
chrom
Dodaj do notatnika
4 979,04 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
4-otworowa bateria wannowa
23672001
chrom
Dodaj do notatnika
7 630,92 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wolnostojąca bateria wannowa
24062000
chrom
Dodaj do notatnika
974,16 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa

Zawory sztorcowe

23137000
chrom
Dodaj do notatnika
887,57 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zawór sztorcowy Rozmiar XS

Bidet

23138000
chrom
Dodaj do notatnika
1 120,28 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar S

Zlewozmywak

31255000
chrom
Dodaj do notatnika
1 304,29 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31395000
chrom
Dodaj do notatnika
3 274,26 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31395DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
4 259,24 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31255DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
1 780,55 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Eurocube

Eurocube

Geometrycznie perfekcyjna

Pokaż kolekcję
Concetto New
Broszura
Concetto New