Bezkonkurencyjny komfort pasażerów

Bezkonkurencyjny komfort pasażerów

Bezkonkurencyjny komfort pasażerów

Najwyższa efektywność w swojej klasie

Jeden dostawca, wiele rozwiązań dla sektora rejsowego

Sektor morski to przemysł na skalę światową. Dlatego jako GROHE współpracujemy z międzynarodową siecią konsultantów oraz globalnym zespołem specjalistów, którzy mogą zaoferować profesjonalne wsparcie, zaawansowaną wiedzę oraz obsługę na najwyższym poziomie – niezależnie od tego, w jakim miejscu świata realizowany jest projekt.

Dzięki globalnemu zasięgowi zapewniamy krótki czas realizacji zarówno w przypadku elementów wyposażenia wnętrz, jak i części zamiennych. Rozwinięty łańcuch dostaw obejmuje każdy główny port i każdą dużą stocznię na świecie, więc jeśli tam znajduje się Twój statek, my również tam jesteśmy. Oferujemy konsultacje na żywo, a także szereg narzędzi online, które pomogą Ci zrealizować projekt w najbardziej efektywny sposób.

Efektywne pod względem wykorzystania zasobów portfolio, do którego należą także produkty obsługiwane bezdotykowo, pozwala wdrożyć rozwiązania, które zapewniają nie tylko najwyższy poziom higieny, ale również niższe zużycie wody i energii w porcie. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi na świecie operatorami rejsowymi, oferując – jako jeden dostawca – kompleksowe rozwiązania w każdym przedziale cenowym, które gwarantują pasażerom niezrównany poziom komfortu i satysfakcji.

Mniej wody. Więcej przyjemności.

W branży morskiej bardzo istotne jest efektywne wykorzystanie wody. Twoi pasażerowie oczekują jednak najwyższego poziomu komfortu, luksusowych doznań oraz bezkonkurencyjnej funkcjonalności. Gama rozwiązań oszczędzających wodę GROHE Ecojoy™ spełnia oba te wymagania. Takie technologie, jak samozamykające się baterie, baterie termostatyczne z przyjaznymi środowisku funkcjami oraz baterie sterowane bezdotykowo pozwalają zmniejszyć zużycie wody, a jednocześnie maksymalizować zadowolenie pasażerów.

Nasi partnerzy

Jako GROHE jesteśmy dumnym dostawcą armatury sanitarnej dla wszystkich głównych firm wycieczkowych - w tym AIDA Cruises, Carnival Cruise Lines, Celebrity Cruises, Disney Cruises, MSC Cruises, Norwegian Cruise Line, Princess Cruises oraz Royal Caribbean Cruises.

Spa & wellness

W GROHE posiadamy wieloletnie doświadczenie w segmencie SPA Premium oraz współpracujemy z wieloma ekskluzywnymi ośrodkami wellness na świecie. Z myślą o tym sektorze oferujemy szeroką gamę produktów w bogatym wachlarzu kolorów i wykończeń. W sektorze morskim kluczowe znaczenie ma jednak efektywne gospodarowanie zasobami, dlatego produkty dostępne w naszym portfolio są wyposażone w zaawansowane technologie oszczędzające wodę. Dzięki temu umożliwiają one stworzenie autonomicznego, luksusowego SPA na pokładzie statku.

Wiemy, że w tworzeniu relaksującej atmosfery kluczową rolę odgrywają luksusowe doświadczenia i wyjątkowy design, dlatego kolekcja GROHE SPA Colours łączy w sobie eleganckie wzornictwo, szereg kolorów i wykończeń oraz innowacyjne technologie.

Zobacz: Kolekcja GROHE SPA Colours

Apartamenty

Najbardziej luksusowe apartamenty są w stanie zapewnić pasażerom niezapomniane wrażenia, ale ten segment branży morskiej wymaga najwyższych standardów. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości, architekci i projektanci muszą dokładnie zrozumieć potrzeby pasażerów, aby na ich podstawie tworzyć ekskluzywne wnętrza.

W GROHE podzielamy to zaangażowanie i wiemy, że najwyższa jakość wyposażenia dotyczy również łazienek, w których piękny design i bezkonkurencyjne funkcjonalnością powinny harmonijnie łączyć się ze sobą. Nasza zapierająca dech w piersiach kolekcja Atrio, która została wyposażona w innowacyjne technologie, to doskonały wybór. Design oparty o idealnie geometryczne formy oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że Atrio stanowi syntezę elegancji, precyzji i jakości.

Zobacz: Kolekcja Atrio

Kabiny premium

Pasażerowie, którzy korzystają z kabin premium, mają wysokie oczekiwania dotyczące ich wnętrz. Ważny jest nie tylko estetyczny charakter otoczenia, ale również doskonała funkcjonalność, ponieważ goście pragną wyjątkowych wrażeń oraz poczucia relaksującej atmosfery. Jako GROHE oferujemy projektantom bogate portfolio produktów, które spełniają te wymagania. To atrakcyjne wizualnie, zrównoważone rozwiązania, które pomagają oszczędzać cenne zasoby, dzięki czemu nawet śmiałe wizje mogą zostać zrealizowane w rozsądny i efektywny sposób.

GROHE Lineare to kolekcja, która czerpie inspirację z minimalizmu. Dwie geometryczne formy – cylindryczne korpusy oraz smukłe prostokątne dźwignie i wylewki – harmonijnie się uzupełniając, tworząc produkty, które idealnie pasują do nowoczesnych koncepcji. Dzięki temu Lineare oferuje niezwykłą elastyczność w tworzeniu wnętrza przekraczającego wszelkie standardy.

Zobacz: Kolekcja Lineare

Kolekcja GROHE Essence wyróżnia się niezwykłą spójnością. Każdy element tej linii – od deszczownicy, przez baterię umywalkową, aż po wylewkę wannową – harmonijnie łączy się z innymi, pozwalając stworzyć wyjątkowe wnętrze. GROHE Essence jest dostępna w wielu kolorach i wykończeniach inspirowanych światowymi trendami, dzięki czemu architekci mogą projektować kabiny z charakterystycznymi, zapadającymi w pamięć łazienkami, które perfekcyjnie uzupełniają całą koncepcję.

Zobacz: Kolekcja Essence z kolorowymi wykończeniami

Kabiny

W tym segmencie konieczne jest zrównoważenie oczekiwań gości z parametrami budżetowymi projektu. Jako GROHE oferujemy kompletną gamę rozwiązań we wszystkich przedziałach cenowych, a nasze efektywne ekonomicznie rozwiązania są również wyposażone szereg zaawansowanych technologii i funkcjonalności. Dzięki temu projektanci mogą kreować wyjątkowe doświadczenia pasażerów, realizując jednocześnie założenia budżetowe.

Kolekcja GROHE Eurosmart Cosmopolitan koncentruje się na tym, co najważniejsze. Produkty łączą nowoczesny design, wygodę obsługi oraz takie technologie, jak GROHE SilkMove, GROHE SilkMove ES i GROHE Starlight.
Zobacz: Kolekcja Eurosmart Cosmopolitan

Kolekcja GROHE Eurosmart to zaawansowane technologie takie, jak GROHE SilkMove i GROHE StarLight oraz wyjątkowa efektywność kosztowa. Dzięki temu linia pozwala realizować projekty średniej wielkości, które będą zarówno nowoczesne, jak i funkcjonalne.
Zobacz: Kolekcja Eurosmart

Kabiny załogi

Tworząc kabiny i toalety dla załogi, projektanci i architekci poszukują niezawodnych i funkcjonalnych rozwiązań, które pozwalają efektywnie gospodarować zasobami. Ważnymi czynnikami są również łatwość czyszczenia i koszt konserwacji. Nasza kolekcja GROHE Bau to doskonały wybór. Konkurencyjne cenowo rozwiązania łączą uniwersalne wzornictwo oraz najnowocześniejsze technologie, a sama kolekcja obejmuje produkty w różnych rozmiarach i opcjach montażowych. Dzięki temu GROHE Bau idealnie sprawdzi się we wszystkich obszarach dla załogi – kabinach, toaletach i przestrzeniach wspólnych.
Zobacz: Kolekcja Bau

Toalety publiczne

Na morzu higiena ma kluczowe znaczenie, a nigdzie nie jest tak istotna, jak w publicznych toaletach i przestrzeniach wspólnych. Zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się bakterii – szczególnie w obszarach o dużym natężeniu ruchu – jest bardzo ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia wszystkich osób znajdujących się na pokładzie. Jako GROHE oferujemy szerokie portfolio sprawdzonych rozwiązań do toalet publicznych – w tym bezdotykowe baterie na podczerwień do umywalek i WC oraz wiszące toalety i pisuary o bezkołnierzowej formie, która ułatwia codzienne czyszczenie.
Zobacz: Kolekcja produktów bezdotykowych