<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Nowoczesna kuchnia z zielonymi szafkami kuchennymi i baterią z kolekcji GROHE Baulines

Baterie kuchenne GROHE Baulines z portfolio GROHE Professional

DESIGN ŁĄCZY SIĘ Z FUNKCJONALNOŚCIĄ – PROSTY STYL I ŁATWA INSTALACJA TO NOWA JAKOŚĆ, KTÓRĄ DOCENIAJĄ KLIENCI

Połączenie prostoty z elegancją to cecha, która dla wielu klientów jest kluczowa, gdy chodzi o wybór armatury. Tak określić można z pewnością rozwiązania kuchenne z kolekcji GROHE Baulines. Baterie wyróżniają się jakością i funkcjonalnością, której odzwierciedleniem są ergonomiczne dźwignie. Design armatury doskonalne pasuje do niemal każdej aranżacji kuchni: od klasycznej przez nowoczesną, po realizacje w wielkomiejskim, loftowym stylu.

WSZECHSTRONNA KOLEKCJA ARMATURY GROHE BAULINES

GROHE Baulines to wszechstronna kolekcja armatury kuchennej, z wieloma wariantami do wyboru: GROHE BauEco, GROHE BauEdge, GROHE BauLoop, GROHE BauFlow, GROHE BauCurve oraz GROHE BauClassic. Baterie, także warianty z obrotową wylewką, dostępne są w różnych rozmiarach: wysoka, średnia i niska. Niektóre modele wyposażono również w funkcję wyciąganej wylewki. Każdy produkt stworzyliśmy z myślą o komforcie oraz indywidualnych preferencjach użytkowników. Uzyskaliśmy idealny balans pomiędzy smukłym korpusem i wygodną wysokością wylewki.

warianty produktów

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15
GROHE BauFlow
Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15
30549000
Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15
BauCurve
Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15
30547000
Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15
BauLoop
Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15
30543000
Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15
BauEdge
Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15
30536000

FUNKCJE, KTÓRE UŁATWIAJĄ PRACĘ W KUCHNI

Baterie z kolekcji GROHE Baulines zaprojektowano tak, aby ułatwiały codzienne zadania w kuchni. Odkryj przydatne funkcje:

niebieski mot dla wewnętrznych kanałów wodnych woda bez kontaktu z ołowiem i niklem

WODA NIE MA KONTAKTU Z OŁOWIEM I NIKLEM

Technologia wewnętrznych kanałów wodnych GROHE to rozwiązanie, dzięki któremu woda nie ma kontaktu z ołowiem i niklem – jest czysta i zdatna do picia.

niebieski mot z perlatorem

ŁATWY DEMONTAŻ PERLATORA

Perlator w bateriach ze średnimi i niskimi wylewkami można łatwo zdejmować w celu czyszczenia. To świetne rozwiązanie do kuchni, w której dużo się dzieje.

niebieski mot z wyciąganą wylewką

WYCIĄGANA WYLEWKA

Wyciągana wylewka zapewnia jeszcze więcej wygody w kuchni. Teraz możesz z łatwością wyczyścić każdy zakamarek zlewozmywaka wraz z ociekaczem.

KOMPLEMENTARNE ROZWIĄZANIA

Sprawdź naszą ofertę komplementarnych rozwiązań, które jako instalator możesz zaproponować swoim klientom.

osoba opłukująca warzywa pod baterią z kolekcji GROHE Baulines

DOMOWA KUCHNIA

Kuchnia w twoim domu – elegancka i funkcjonalna. Zobacz naszą ofertę baterii kuchennych z kolekcji GROHE Baulines, które pasują zarówno do standardowych, jak i większych zlewozmywaków oraz wyróżniają się nowoczesnym, przyjemnym dla oka designem. Stwórz spójną aranżację wnętrza, łącząc armaturę Baulines ze zlewozmywakami GROHE. Rozwiązania GROHE Baulines łączą w sobie styl i funkcjonalność dzięki instalacji typu monoblock z zestawem mocowań z metalu oraz designowi, który sprawia, że zarówno zlewozmywaki jak i baterie są łatwe w czyszczeniu.

PROFESJONALNA KUCHNIA

Armatura GROHE BauClassic zapewnia precyzyjny strumień, który idealnie sprawdzi się w strefie przygotowywania posiłków w profesjonalnej kuchni. Łatwa i precyzyjna obsługa dźwigni sprawia, że zadania takie jak opłukiwanie owoców i warzyw, czy napełnianie naczyń, można wykonywać szybko i sprawnie.

W strefie mycia rąk i naczyń świetnym rozwiązaniem będzie wariant GROHE BauLoop, który zapewnia strumień umożliwiający mycie głębokich i dużych naczyń oraz pojemników. Płaska, kwadratowa dźwignia ułatwia mycie rąk w ruchliwej kuchni. Chromowana powierzchnia GROHE Long-Life Shine jest niezwykle odporna na zarysowania i rdzewienie, co jest wręcz wymagane w profesjonalnej przestrzeni kuchennej.  

GROHE BAULINES - KORZYŚCI DLA INSTALATORÓW

GROHE Baulines to kolekcja armatury, którą docenią także instalatorzy. Nasze rozwiązania zapewniają łatwą i wydajną instalację. Dzięki intuicyjnej obsłudze i przemyślanemu designowi nasze baterie są chętnie wybierane przez konsumentów. Korzyści widoczne są już na pierwszy rzut oka.

  • Metalowe mocowania oraz płytka stabilizująca umożliwiają nie tylko łatwą instalację baterii GROHE Baulines, ale także dopasowanie do różnych typów zlewozmywaków oraz blatów kuchennych. Odkryj zalety szybkiego, bezpośredniego montażu.
  • Jasne instrukcje w opakowaniach, uwzględniające różne, kuchenne konfiguracje oraz wymagania, oszczędzają czas instalatorom, którzy nie muszą szukać potrzebnych elementów do montażu.

Inspiracje

zbliżenie na okrągły zlewozmywak z baterią GROHE Baulines
osoba opłukująca warzywa pod baterią z kolekcji GROHE Baulines
zbliżenie na nowoczesny zlewozmywak z baterią GROHE Baulines
zbliżenie na baterię GROHE Baulines
osoba myjąca ziemniaki pod baterią GROHE Baulines
Bateria GROHE Baulines w nowoczesnej kuchni

Znajdź showroom blisko Ciebie

szara mapa świata na białym tle

Odwiedź jeden z partnerskich showroomów GROHE, żeby uzyskać profesjonalną pomoc w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb.

Znajdź showroom blisko Ciebie

Pobierz

Broszura kuchenna

Nagrodzony design z innowacyjnymi funkcjami

The future of water

GROHE novelties 2023.

Dowiedz się więcej

Prostota w nowoczesnej kuchni

Kolekcja GROHE Baulines