<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Nowoczesna kuchnia z zielonymi szafkami kuchennymi i baterią z kolekcji GROHE Baulines

Baterie kuchenne GROHE Baulines z portfolio GROHE Professional

DESIGN ŁĄCZY SIĘ Z FUNKCJONALNOŚCIĄ – PROSTY STYL I ŁATWA INSTALACJA TO NOWA JAKOŚĆ, KTÓRĄ DOCENIAJĄ KLIENCI

Połączenie prostoty z elegancją to cecha, która dla wielu klientów jest kluczowa, gdy chodzi o wybór armatury. Tak określić można z pewnością rozwiązania kuchenne z kolekcji GROHE Baulines. Baterie wyróżniają się jakością i funkcjonalnością, której odzwierciedleniem są ergonomiczne dźwignie. Design armatury doskonalne pasuje do niemal każdej aranżacji kuchni: od klasycznej przez nowoczesną, po realizacje w wielkomiejskim, loftowym stylu.

WSZECHSTRONNA KOLEKCJA ARMATURY GROHE BAULINES

GROHE Baulines to wszechstronna kolekcja armatury kuchennej, z wieloma wariantami do wyboru: GROHE BauEco, GROHE BauEdge, GROHE BauLoop, GROHE BauFlow, GROHE BauCurve oraz GROHE BauClassic. Baterie, także warianty z obrotową wylewką, dostępne są w różnych rozmiarach: wysoka, średnia i niska. Niektóre modele wyposażono również w funkcję wyciąganej wylewki. Każdy produkt stworzyliśmy z myślą o komforcie oraz indywidualnych preferencjach użytkowników. Uzyskaliśmy idealny balans pomiędzy smukłym korpusem i wygodną wysokością wylewki.

FUNKCJE, KTÓRE UŁATWIAJĄ PRACĘ W KUCHNI

Baterie z kolekcji GROHE Baulines zaprojektowano tak, aby ułatwiały codzienne zadania w kuchni. Odkryj przydatne funkcje:

niebieski mot dla wewnętrznych kanałów wodnych woda bez kontaktu z ołowiem i niklem

WODA NIE MA KONTAKTU Z OŁOWIEM I NIKLEM

Technologia wewnętrznych kanałów wodnych GROHE to rozwiązanie, dzięki któremu woda nie ma kontaktu z ołowiem i niklem – jest czysta i zdatna do picia.

niebieski mot z perlatorem

ŁATWY DEMONTAŻ PERLATORA

Perlator w bateriach ze średnimi i niskimi wylewkami można łatwo zdejmować w celu czyszczenia. To świetne rozwiązanie do kuchni, w której dużo się dzieje.

niebieski mot z wyciąganą wylewką

WYCIĄGANA WYLEWKA

Wyciągana wylewka zapewnia jeszcze więcej wygody w kuchni. Teraz możesz z łatwością wyczyścić każdy zakamarek zlewozmywaka wraz z ociekaczem.

KOMPLEMENTARNE ROZWIĄZANIA

Sprawdź naszą ofertę komplementarnych rozwiązań, które jako instalator możesz zaproponować swoim klientom.

osoba opłukująca warzywa pod baterią z kolekcji GROHE Baulines

DOMOWA KUCHNIA

Kuchnia w twoim domu – elegancka i funkcjonalna. Zobacz naszą ofertę baterii kuchennych z kolekcji GROHE Baulines, które pasują zarówno do standardowych, jak i większych zlewozmywaków oraz wyróżniają się nowoczesnym, przyjemnym dla oka designem. Stwórz spójną aranżację wnętrza, łącząc armaturę Baulines ze zlewozmywakami GROHE. Rozwiązania GROHE Baulines łączą w sobie styl i funkcjonalność dzięki instalacji typu monoblock z zestawem mocowań z metalu oraz designowi, który sprawia, że zarówno zlewozmywaki jak i baterie są łatwe w czyszczeniu.

PROFESJONALNA KUCHNIA

Armatura GROHE BauClassic zapewnia precyzyjny strumień, który idealnie sprawdzi się w strefie przygotowywania posiłków w profesjonalnej kuchni. Łatwa i precyzyjna obsługa dźwigni sprawia, że zadania takie jak opłukiwanie owoców i warzyw, czy napełnianie naczyń, można wykonywać szybko i sprawnie.

W strefie mycia rąk i naczyń świetnym rozwiązaniem będzie wariant GROHE BauLoop, który zapewnia strumień umożliwiający mycie głębokich i dużych naczyń oraz pojemników. Płaska, kwadratowa dźwignia ułatwia mycie rąk w ruchliwej kuchni. Chromowana powierzchnia GROHE Long-Life Shine jest niezwykle odporna na zarysowania i rdzewienie, co jest wręcz wymagane w profesjonalnej przestrzeni kuchennej.  

GROHE BAULINES - KORZYŚCI DLA INSTALATORÓW

GROHE Baulines to kolekcja armatury, którą docenią także instalatorzy. Nasze rozwiązania zapewniają łatwą i wydajną instalację. Dzięki intuicyjnej obsłudze i przemyślanemu designowi nasze baterie są chętnie wybierane przez konsumentów. Korzyści widoczne są już na pierwszy rzut oka.

  • Metalowe mocowania oraz płytka stabilizująca umożliwiają nie tylko łatwą instalację baterii GROHE Baulines, ale także dopasowanie do różnych typów zlewozmywaków oraz blatów kuchennych. Odkryj zalety szybkiego, bezpośredniego montażu.
  • Jasne instrukcje w opakowaniach, uwzględniające różne, kuchenne konfiguracje oraz wymagania, oszczędzają czas instalatorom, którzy nie muszą szukać potrzebnych elementów do montażu.

Inspiracje

zbliżenie na okrągły zlewozmywak z baterią GROHE Baulines
osoba opłukująca warzywa pod baterią z kolekcji GROHE Baulines
zbliżenie na nowoczesny zlewozmywak z baterią GROHE Baulines
zbliżenie na baterię GROHE Baulines
osoba myjąca ziemniaki pod baterią GROHE Baulines
Bateria GROHE Baulines w nowoczesnej kuchni

Znajdź showroom blisko Ciebie

szara mapa świata na białym tle

Odwiedź jeden z partnerskich showroomów GROHE, żeby uzyskać profesjonalną pomoc w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb.

Znajdź showroom blisko Ciebie

Pobierz

Broszura kuchenna

Nagrodzony design z innowacyjnymi funkcjami

The future of water

GROHE novelties 2023.

Dowiedz się więcej

Prostota w nowoczesnej kuchni

Kolekcja GROHE Baulines