BAU

Kolekcję baterii kuchennych GROHE Bau wyróżnia oszałamiająca prostota. Minimalistyczny design i cylindryczna wylewka, która dodaje całej formie niezwykłej lekkości, sprawiają, że to idealny wybór do współczesnych kuchni. Baterie są dostępne z wysoką, średnią i niską wylewką, a każdą z nich zaprojektowano z myślą o Twoim komforcie – niezależnie od tego, czy potrzebujesz dużej swobody wokół zlewozmywaka czy szukasz kompaktowego rozwiązania, które pozwoli zaoszczędzić cenną przestrzeń. Możliwość płynnego obrotu baterii gwarantuje jeszcze większą wygodę, a funkcja Easy Exchange Mousseur zapewnia bezproblemową wymianę perlatora w średnich i niskich wylewkach. Dzięki GROHE Zero możesz mieć także pewność, że woda z kranu jest w 100% pozbawiona ołowiu i niklu. GROHE Bau wyposażono również w system GROHE QuickFix Plus, który skraca czas instalacji nawet o 65% w porównaniu do innych, podobnych produktów. Wszystko dzięki temu, że bateria jest przygotowana do montażu, a instalacja nie wymaga użycia narzędzi. Smukła forma baterii, innowacyjne rozwiązania zaprojektowane z Twojej wygodzie i możliwość wyboru designu dźwigni sprawiają, że GROHE Bau doskonale pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych kuchni.

GROHE QUICKFIX PLUS
Przygotowana do montażu bateria i brak konieczności użycia narzędzi sprawiają, że jej instalacja zajmuje nawet o 65% mniej czasu w porównaniu do innych, dostępnych na rynku baterii kuchennych. System GROHE QuickFix Plus to gwarancja Twojej wygody.

GROHE ZERO
Technologia wewnętrznych kanałów wodnych GROHE Zero dba o to, aby woda nie miała kontaktu z ołowiem i niklem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że czerpiesz czystą i w 100% pozbawioną tych metali wodę.

EASY EXCHANGE MOUSSEUR
Wymiana perlatora nie wymaga narzędzi i nie sprawia żadnych problemów. Wszystko dzięki specjalnemu mechanizmowi, dzięki któremu do przeprowadzenia takiej wymiany wystarczy jedynie moneta.

TWOJA KUCHNIA

Wielokrotnie nagradzany design i innowacyjne rozwiązania

Znajdź salon sprzedaży