Hotelarstwo

Branża mieszkaniowa

Nieruchomości komercyjne

Opieka zdrowotna

Branża morska

Ekspertyza branżowa

Hotelarstwo

Naczelnym celem branży hotelarskiej jest budowanie jak najlepszych doświadczeń gości. W GROHE doskonale to rozumiemy. Nasza wiedza w połączeniu ze starannie przemyślaną ofertą produktów w różnych przedziałach cenowych sprawia, że możemy dostarczyć proste i zrównoważone rozwiązania dla każdego projektu, niezależnie od tego, jak bardzo jest on złożony.

Dowiedz się więcej

Branża mieszkaniowa

Od indywidualnych projektów po wielkoskalowe przedsięwzięcia, które uwzględniają wyposażenie całych osiedli mieszkanowych. Bogate doświadczenie GROHE w sektorze mieszkaniowym przejawia się w rozbudowanej ofercie rozwiązań sanitarnych, które spełniają wszystkie wymogi projektowe. Dostarczamy najwyżej jakości produkty, które nie dość że są niezawodne i praktyczne to podwyższają wartość i standard każdego projektu mieszkaniowego.

Dowiedz się więcej

Nieruchomości komercyjne

GROHE współpracuje z wieloma operatorami obiektów komerycjnych - od ikonicznych obiektów sportowych po biura, parki rozrywki, centra handlowe, restauracje, szkoły, węzły transportowe, jednostki militarne a nawet więzenia. Wszystkie nasze rozwiązania przeznaczone do zastosowań komercyjnych spełniają najwyższe standardy. Są wydajne, trwałe i higieniczne. Ponadto wyróżnia je doskonały design i zgodność z celami zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej

Opieka zdrowotna

Sektor zdrowotny tworzy wyjątkowe wyzwania. W GROHE posiadamy udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań sanitarnych dla szpitali, klinik, oddziałów ambulatoryjnych i domów opieki. Oprócz produktów ze standardowej oferty, tworzymy specjalistyczne produkty medyczne, aby w jednym projekcie można było zastosować produkty od jednego dostawcy.

Dowiedz się więcej

Branża morska

W GROHE współpracujemy z wiodącymi operatorami promowymi i tym samym oferujemy kompletne rozwiązania w każdym przedziale cenowym, aby pasażerowie cieszyli się na pokładzie nieporównywalnym komfortem. Nasz doskonale rozwinięty łańcuch usług i dostaw dociera do wszystkich największych portów i stoczni na świecie. Oferujemy zarówno gotowe produkty sanitarne do wnętrz, jak i części zamienne.

Dowiedz się więcej