Zapewniamy gościom najlepsze doświadczenia

Zapewniamy gościom najlepsze doświadczenia

Zapewniamy gościom najlepsze doświadczenia

Zapewniamy gościom najlepsze doświadczenia

Globalny partner dla każdego hotelu

Naczelnym celem branży hotelarskiej jest budowie pozytywnych doświadczeń gości. Jeśli pobyt ma być prawdziwie niezapomniany, trzeba zadbać o każdy, nawet najmniejszy jego detal.

W GROHE to rozumiemy. Oto dlatego nasze produkty można znaleźć w hotelach na całym świecie – współpracujemy zarówno z międzynarodowymi sieciami hoteli, jak i małymi, niezależnymi hotelami butikowymi. Bierzemy udział w projektach remontowych oraz kreowaniu nowych obiektów w każdym segmencie – od ekonomicznego po ekskluzywne, luksusowe realizacje, również te przeznaczone na pobyt długoterminowy. Nasza wszechstronna oferta sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania do inwestycji każdej wielkości.

Wśród naszych rozwiązań łazienkowych znajdują się prysznice, baterie i bogata oferta ceramiki – wszystkie są projektowe z myślą o zrównoważonym rozwoju i oszczędzaniu zasobów. Przykładowo, rozwiązanie SmartControl zapewnia gościom pełną kontrolę nad strumieniem i temperaturą wody, zapewniając najwyższy komfort oraz dbając o oszczędne gospodarowanie wodą.

Dzięki temu, że działamy globalnie, możemy zaoferować wsparcie na każdym etapie inwestycji – od fazy projektowej po dostarczenie kompleksowego portfolio gotowych rozwiązań.

Segment luksusowy

W sektorze hotelarskim pojęcie luksusu wciąż ewoluuje – proces tworzenia niezapomnianych doświadczeń wymaga ogromnego zaangażowania i zrozumienia stale zmieniających się oczekiwań najbardziej wymagających gości. Chcąc im sprostać, należy wyjść poza ramy i zadbać o każdy szczegół związany z pobytem.

W GROHE to rozumiemy: łazienki dla gości muszą być starannie zaprojektowane i wyposażone w najwyższej jakości produkty. To przestrzeń, gdzie piękno musi iść w parze z bezkompromisową funkcjonalnością. Nasza kolekcja Atrio – minimalistyczna, prosta, a zarazem zachwycająca – to doskonały wybór do hotelowych łazienek. Bazuje na eleganckich, geometrycznych formach, łącząc w sobie ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wykonania i intuicyjną obsługą.

Zobacz: Kolekcja Atrio

Segment upper upscale

Goście hoteli z segmentu UPPER UPSCALE oczekują wyrafinowanych wnętrz i najwyższej jakości obsługi. Aby zapewnić im niezapomniane doświadczenia, należy wziąć pod uwagę każdą możliwą interakcję i zrobić wszystko, aby klient był nią usatysfakcjonowany. Łazienki dla gości bez wątpienia są ważną częścią tego doświadczenia.

Linia GROHE Lineare czerpie garściami z minimalizmu. Design bazuje na niestandardowym zestawieniu form geometrycznych – korpusy mają cylindryczne kształty natomiast dźwignie i wylewki prostokątne formy. Finalny produkt doskonale pasuje do współczesnych wnętrz oraz oferuje projektantom wnętrz hoteli – również tych z segmentu UPPER UPSCALE – ogromną elastyczność, jeśli chodzi o dobór wyposażenia łazienek.

Zobacz: Kolekcja Lineare

Segment upscale

W segmencie UPSCALE goście oczekują relaksującego, przyjemnego pobytu. Cenią także inspirującą atmosferę i pamiętne interakcje. W GROHE oferujemy kompleksową ofertę rozwiązań do łazienek tej klasy hoteli. Projektując je, dbamy nie tylko funkcjonalność, ale także zrównoważony rozwój i jak najszersze możliwości aranżacyjne, aby projektanci mogli łatwo dopasować je do swojej wizji.

Kolekcja GROHE Essence wyróżnia spójność – wszystkie jej elementy, od słuchawki prysznicowej po umywalkę czy baterię wannową, doskonale się razem komponują. Jednocześnie są to najwyższej jakości, bardzo trwałe produkty inspirowane światowymi trendami kolorystycznymi. Dzięki temu umożliwiają projektantom tworzenie niebanalnych, zapadających w pamięć łazienek.

Zobacz: Kolekcja Essence w róznych wersjach kolorystycznych

GROHE Plus to kolekcja inspirowana kształtem łuku – ten ikoniczny element architektoniczny kojarzy się zarówno z siłą, jak i lekkością. Tworzące go krzywizna koła i proste, kubistyczne powierzchnie łączą się w atrakcyjną, przyciągającą wzrok formę reprezentującą moc energii i stabilność.

Zobacz: Kolekcja GROHE Plus

Segment upper midscale

W hotelach z segmentu UPPER MIDSCALE goście niezmiennie oczekują wysokiego standardu w całym budynku. Bez względu na to czy są na wakacjach, czy odbywają podróż służbową, poszukują przyjemnych doświadczeń.

Kolekcja GROHE Essence zapewnia projektantom przestrzeni hotelowych możliwość tworzenia spójnych, estetycznych przestrzeni. Każdy produkt wchodzący w jej skład czerpie inspiracje z tego samego źródła – dzięki temu poszczególne elementy doskonale ze sobą harmonizują i uzupełniają się wizualnie.

Zobacz: Kolekcja Essence

Segment midscale

W hotelach klasy MIDSCALE projektanci muszą balansować pomiędzy oczekiwaniami gości a ograniczonym budżetem. Dzięki temu, że w GROHE oferujemy szeroką gamę rozwiązań w różnych przedziałach cenowych, jesteśmy w stanie włączyć wiele zaawansowanych rozwiązań do kolekcji przeznaczonych do średniej klasy obiektów hotelowych – innymi słowy oferujemy projektantom możliwość stworzenia przestrzeni gwarantującej doświadczenia typowe dla hoteli segmentu premium, dzięki czemu nie muszą decydować się na kompromisy estetyczne i funkcjonalne mimo ograniczonego budżetu.

Kolekcja GROHE Eurosmart Cosmopolitan to esencja dobrego stylu. Łączy nowoczesną estetykę z ergonomią i funkcjonalnością, wykorzystując w tym celu sprawdzone technologie takie jak GROHE SilkMove ES, czyli baterię z opcją opóźnionego startu ciepłej wody. To idealne rozwiązanie do mycia zębów, rąk i innych czynności, podczas których nie jest tam niezbędna ciepła woda. Rezygnując z jej podgrzewania, oszczędzamy energię i naturalne zasoby.

Zobacz: Kolekcja Eurosmart Cosmopolitan

Kolekcja GROHE Eurosmart zawiera nasze zaawansowane technologie takie jak GROHE SilkMove czy GROHE StarLight i tym samym pozwala projektantom tworzyć nowoczesne i funkcjonalne łazienki dla hoteli z segmentu MIDSCALE.

Zobacz: Nowości Eurosmart

Segment economy

Łazienki w hotelach klasy ECONOMY powinny być funkcjonalne, wydajne i łatwe do utrzymania w czystości. Idealnym wyborem do tego segmentu hoteli będzie kolekcja GROHE Bau. Jest to seria o nowoczesnej estetyce oferująca różnego rodzaje zaawansowane technologie w cenach, które mieszczą się nawet w mocno ograniczonym budżecie. W skład kolekcji wchodzi szeroka gama umywalek w różnych rozmiarach oraz rozmaitych możliwościach montażu. Sprawdzą się one nie tylko w hotelach, ale także toaletach publicznych.

Zobacz: Kolekcja Bau