Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Concetto Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar S

32208001 - Concetto Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar S
  • chrom
Numer produktu 32208001
Kod EAN 4005176888908
736,03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Szukasz najwyższej klasy, stylowej baterii bidetowej? Jeśli tak, zaproś GROHE Concetto do swojej łazienki. Elegancki design i zaokrąglona forma, zwieńczona chromem StarLight®, nadają jej wyjątkowo wyszukany charakter. Opatentowana przez GROHE metoda nakładania powłoki, zapewnia do 10 razy wyższa odporność na zarysowania i zmatowienie od konkurencyjnych rozwiązań. Podobnym poziomem perfekcji wykazali się inżynierowie GROHE projektując ceramiczną głowicę SilkMove®. Odpowiada ona za płynna i lekką obsługę dźwigni, dzięki czemu z łatwością wyregulujesz strumień wody, nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji. Możesz zatem niezmiennie cieszyć się komfortowym perlatorem na przegubie kulowym, który umożliwia swobodne ustawienie kąta przepływu wody. Postaw na produkt klasy premium w stylowej oprawie wizualnej i odkryj baterię GROHE Concetto.

Najważniejsze cechy produktu

Łatwy w obsłudze zestaw odpływowy z cięgnem

Dyskretny i łatwy w obsłudze zestaw odpływowy - pociągnij za cięgno żeby go otworzyć, wciśnij żeby zamknąć.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46753000
2 Fitting ring 46715000
3 Cartridge 46580000
4 Mousseur 13929000
5 Pop-up rod 46739000
6 Shank fastening assembly 46249000
7 Waste set 1 1/4" 28910000
7.1 Plug for waste set 1 1/4" 07182000
7.2 Eccentric rod 07052000
8 Mounting wrench 19017000*
9 Ball rod 07341000*
10 Base plate 48165000*

Oferta produktów

Umywalka

32207001
chrom
Dodaj do notatnika
589,91 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zawór sztorcowy Rozmiar XS
23450001
chrom
Dodaj do notatnika
855,10 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23451001
chrom
Dodaj do notatnika
784,74 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
19575001
chrom
Dodaj do notatnika
1 039,10 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar S
20216001
chrom
Dodaj do notatnika
1 407,12 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa 1/2" Rozmiar L
2338010E
chrom
Dodaj do notatnika
736,03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
2338110E
chrom
Dodaj do notatnika
714,38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
2338510E
chrom
Dodaj do notatnika
714,38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
3224010E
chrom
Dodaj do notatnika
714,38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
3220610E
chrom
Dodaj do notatnika
714,38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
3220410E
chrom
Dodaj do notatnika
736,03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
23060001
chrom
Dodaj do notatnika
865,92 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
32204001
chrom
Dodaj do notatnika
736,03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

Prysznic

24053001
chrom
Dodaj do notatnika
736,03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
19345001
chrom
Dodaj do notatnika
865,92 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
32210001
chrom
Dodaj do notatnika
736,03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa

Wanna

13280001
chrom
Dodaj do notatnika
530,38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wylewka wannowa
13281001
chrom
Dodaj do notatnika
708,97 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wylewka wannowa z przełącznikiem
19346001
chrom
Dodaj do notatnika
887,57 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
24054001
chrom
Dodaj do notatnika
811,80 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
32212001
chrom
Dodaj do notatnika
1 131,32 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
32211001
chrom
Dodaj do notatnika
887,57 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa

Zawory sztorcowe

32207001
chrom
Dodaj do notatnika
589,91 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zawór sztorcowy Rozmiar XS

Bidet

32208001
chrom
Dodaj do notatnika
736,03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar S

Akcesoria

18391001
 
Dodaj do notatnika
194,83 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
półka na kosmetyki

Zlewozmywak

Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31132001
chrom
Dodaj do notatnika
1 293,47 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31209001
chrom
Dodaj do notatnika
1 867,14 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
32663DC3
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31491DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
2 684,35 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31491000
chrom
Dodaj do notatnika
2 088,17 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30273001
chrom
Dodaj do notatnika
1 450,42 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31128001
chrom
Dodaj do notatnika
1 087,81 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31129001
chrom
Dodaj do notatnika
1 320,53 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31210001
chrom
Dodaj do notatnika
1 704,78 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
32667001
chrom
Dodaj do notatnika
909,22 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
32659001
chrom
Dodaj do notatnika
947,10 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30273DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
1 964,56 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31128DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
1 407,12 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31129DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
1 721,02 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31214001
chrom
Dodaj do notatnika
1 553,24 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
32663DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
1 699,37 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
32661DC3
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31483DC2
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Concetto New

Concetto New

Zaproszenie do czystej przyjemności

Pokaż kolekcję
Concetto New
Broszura
Concetto New