Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Allure Brilliant Bateria termostatyczna do obsługi więcej niż jednego wyjścia wody

19792000 - Allure Brilliant Bateria termostatyczna do obsługi więcej niż jednego wyjścia wody

Opis produktu

GROHE Allure Brilliant, to synteza luksusowego designu i nowoczesnej funkcjonalności dla Twojej łazienki. Linia wzornicza tej wyjątkowej baterii natynkowej została zaprojektowana w oparciu o strukturę kryształu i zwieńczona tak samo błyszczącą jak on powłoką StarLight®. Dzięki temu powierzchnia nieskazitelnie lśni, pozostaje odporna na zarysowania oraz z łatwością się czyści. O najwyższy komfort kąpieli zadba z kolei termostatyczny element TurboStat®, który w ułamku sekundy wychwytuje wahania ciśnienia w instalacji i nie dopuszcza do zmiany temperatury i ciśnienia. Dzięki ergonomicznemu przyciskowi SafeStop Plus możesz zablokować możliwość nastawienia zbyt gorącej wody, co pozwoli uchronić delikatną skórę przed nieprzyjemnymi oparzeniami. Podobną wygodę użytkowania zapewnia funkcja AquaDimmer ułatwiająca przełączenie wyjść wody z deszczownicy na prysznic ręczny i odwrotnie. Zamień zwykłą łazienkę i ekskluzywny pokój kąpielowy i poznaj GROHE Allure Brilliant.

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie z przyciskiem SafeStop Plus

Bezpieczeństwo jest dla GROHE kwestią priorytetową. Przycisk SafeStop Plus ma domyślnie ustawiony limit temperatury na 38° - można ją dowolnie zmienić, deaktywując blokadę. Dla zwiększonej ochrony, maksymalny możliwy do ustawienia poziom temperatury to 50° C.

Przełącznik AquaDimmer - sprawne przełączanie się pomiędzy wylewką i prysznicem

Przełączenie pomiędzy wylewką i prysznicem lub deszczownicą jest łatwe z AquaDimmerem - za pomocą jednego pokrętła kontrolujesz ciśnienie i zmieniasz wyjścia wody.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Temperature control handle 47839000
1.1 Cap 4784000M
2 Handle for shut-off valve 47842000
2.1 Cap 4784000M
3 Stop ring 47843000
4 Escutcheon 47844000
5 Aquadimmer 47364000
6 Adapter 12701000
7 Extension set 27.5 mm 47781000*
8 Socket spanner 19332000*