KONKURS GROHE
WYGRAJ REMONT ŁAZIENKI
W KTÓREJ #WSZYSTKOPASUJE

WYGRAJ REMONT SWOJEJ ŁAZIENKI Z GROHE I BLOGIEM LOVINGIT.PL

CIESZ SIĘ NOWĄ ŁAZIENKĄ GROHE, W KTÓREJ #WSZYSTKOPASUJE!

Wchodzisz do swojej łazienki i widzisz idealnie dopasowane produkty, pod względem kształtów, kolorów i funkcjonalności. Wszystko jest zaaranżowane zgodnie z Twoim zmysłem estetycznym we współpracy z profesjonalnym projektantem wnętrz. Cała przestrzeń sprawia, że na Twojej twarzy pojawia się uśmiech - masz ochotę zaglądać do niej za każdym razem, gdy mijasz drzwi do łazienki.

Poczuj jak to jest, kiedy w Twojej łazience #wszystkopasuje!

GROHE to armatura, ceramika i akcesoria łazienkowe w różnych stylach, dzięki którym możesz wyrazić siebie – a to wszystko dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Ciesz się łazienką od jednego producenta.

Weź udział w konkursie GROHE i wygraj remont swojej łazienki, według projektu Jagody Kutkowskiej – projektantki wnętrz i bloggerki z Lovingit.pl!

ETAP 1 - ZAKOŃCZONY

ETAP 2 - ZAKOŃCZONY

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i gratulujemy zwycięzcom!

1 MIEJSCE

KOMPLEKSOWY REMONT TWOJEJ ŁAZIENKI
WEDŁUG PROJEKTU JAGODY KUTKOWSKIEJ
Z BLOGA LOVINGIT.PL!

IG: karmelzczekolada

Opis: Dla książkowego mola to właśnie kolejna opowieść rozpisana na szeleszczących kartkach papieru jest idealnym dopełnieniem. Gdy mam książkę pod ręką- wówczas #wszystkopasuje @lovingitpl @grohe_polska #konkursGROHE

Które produkty GROHE chciałbyś mieć zamontowane w swojej łazience i dlaczego?

(…)Zdaję sobie sprawę z tego, że moja łazienka to wyzwanie. Niewielka, w muzealnym stylu, być może wymagająca i trudna do zaprojektowania na nowo. Nie można pewnie w niej "poszaleć" i umieścić wielu rzeczy. Gdzieś po cichu jednak wierzę, że nawet na tak niedużych powierzchniach może powstać coś niezwykłego. Coś co sprawi, że mój dom będzie wreszcie wyglądał "po mojemu" i przestanie trącić myszką i poprzednią epoką, a będzie dumnym odzwierciedleniem XXI wieku. I mnie. Bo w końcu nowy dom - nowa królowa. :)

2 MIEJSCE

SYSTEM GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL
BATERIA UMYWALKOWA GROHE ESSENCE
ZESTAW AKCESORIÓW GROHE ESSENTIALS

IG: dla_sztuki

Opis: Moja przestrzeń, biała podłoga, białe ściany, białe psy - dobre tło dla sztuki #konkursGROHE i #wszystkopasuje @grohe_polska #design #floor #dogs #dog #adoptowanenajlepsze #white #design #plant łazienka jest w opłakanym stanie - prosimy o pomoc #insta #instagood #konkurs

Które produkty GROHE chciałbyś mieć zamontowane w swojej łazience i dlaczego?

(…)Wiele produktów z GROHE bardzo mi się podoba. Moją uwagę zwróciła kolekcja armatury „Essence” (miedziana i złota), ceramika podoba mi się z kolekcji „Cube”. Myślę, że to połączenie byłoby genialne. Idealnie pasowałyby do reszty mojego mieszkania. Wtedy #wszystkopasuje nabiera nowego znaczenia.(…)

3 MIEJSCE

SYSTEM PRYSZNICOWY
GROHE EUPHORIA SMART CONTROL

IG: thebartosik

Opis: co jak co, ale u mnie w domu design musi się zgadzać i pasować do mnie :-)
#wszystkopasuje #konkurs-GROHE #konkursgrohe @grohe_polska

Które produkty GROHE chciałbyś mieć zamontowane w swojej łazience i dlaczego?

(…)Dziwnie to zabrzmi, ale chciałbym, aby moje wymarzone mieszkanie całkowicie odzwierciedlało mnie (co zresztą widać w zgłoszeniu do pierwszego jak i drugiego etapu) - gdzie z jednej strony wszystko do siebie pasuje - kolory, tekstury, armatura, a także połączenie z aranżacją w pozostałych pokojach, a z drugiej strony spełnia moje wymagania pod względem funkcjonalności i designu. Przyznam, że w pozostałych pokojach udało się połączyć kolory, style i wszystkie sprzęty dopasować tak, żebym uzyskał harmonię pomiędzy swoim (niestety!) pedantyzmem i dbałością o szczegóły z gadżeciarstwem typowym dla dużych chłopców. Została łazienka.(…)

100 WYRÓŻNIEŃ

DLA OSÓB KTÓRE PRZESZŁY DO
PIERWSZEGO ETAPU
100 BIDONÓW STALOWYCH GROHE

Lista osób wyróżnionych znajduje się pod poniższym linkiem:

Zapoznaj się z pełnym regulaminem konkursu: https://www.grohe.pl/pl_pl/wszystkopasuje/regulamin/