Rainshower SmartActive 310 System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego

dostępny wkrótce
nowość
Numer produktu
26647LS0
EAN
4005176533051
Kolor
moon white
Ocena
Produkt będzie dostępny od 18.08.2020

Opis produktu

  • elementy składowe:
  • poziome obrotowe ramię 450 mm
  • termostat natynkowy z funkcją Aquadimmer
  • przełącznik: deszczownica/ prysznic ręczny
  • deszczownica Rainshower Mono 310 (26 561)
  • z przegubem kulowym
  • kąt obrotu ± 15°
  • prysznic ręczny Rainshower SmartActive 130 (26 544)
  • regulowany uchwyt prysznica
  • Silverflex wąż prysznicowy 1750 mm (28 388)
  • GROHE TurboStat głowica termostatyczna
  • GROHE SafeStop blokada na 38°C
  • GROHE SafeStop Plus w zestawie opcjonalny ogranicznik temperatury 43°C
  • GROHE CoolTouch brak ryzyka oparzeń o gorące powierzchnie
  • GROHE DreamSpray perfekcyjny natrysk
  • GROHE One-Click Showering wybór rodzaju strumienia
    prysznica za pomocą przycisku
  • GROHE StarLight powłoka
  • GROHE QuickFix (górny uchwyt regulowany)
  • SpeedClean system przeciw osadom wapiennym
  • przystosowany do podgrzewaczy
    przepływowych o mocy min. 18 kW
  • min. przepływ 7 l/min.
  • min. rekomendowane ciśnienie 1,0 bar

Specyfikacja

Dane CAD

Elementy zamienne

Numer pozycji Opis produktu Numer zamówienia
*Opcjonalnie
1 Aquadimmer handle 47804000
2 Stop 47723000
3 Aquadimmer 47364000
4 Water flow 47887000
5 Temperature scale handle 47811000
6 Fitting ring 47743000
7 Thermostatic compact cartridge 1/2" 47439000
8 Non-return valve 47189000
8.1 Dirt strainer 0726400M
8.2 Non-return valve 08565000
8.3 O-ring ø 17 x ø 2 0305500M
9 S-union 12693000
10 Non-return valve 08565000
11 Glide element 48424000
12 Dirt strainer 0700200M
13 Fibre seal Ø 18,5 x Ø 12 x 2 0138900M
14 Dirt strainer 48007000
15 Shower rail holder 48279000
16 Compensation disc 27180000*
17 Socket spanner 19332000*
18 GROHE TurboStat cartridge 1/2" 47175000*
19 Special spanner 19377000*
20 Shower system pipe for retrofitting 48053000*
21 Shower system pipe for retrofitting 48054000*
22 Shower arm for shower systems 14047000*