Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Relexa 100 Trio Zestaw z drążkiem prysznicowym, 3 strumienie

28942001 - Relexa 100 Trio Zestaw z drążkiem prysznicowym, 3 strumienie

Opis produktu

Jak sama nazwa wskazuje zestaw prysznicowy GROHE Relexa Trio został stworzony aby zapewnić Ci relaksujące chwile podczas kąpieli. Dzięki trzem rodzajom strumienia, w które wyposażyliśmy słuchawkę prysznicową możesz wybrać swój ulubiony natrysk. Pozwól, aby Twoją skórę otulił delikatny strumień orzeźwienia ‘Pure’ lub dodaj sobie energii z rewitalizującym natryskiem ‘Jet’. Aby ich przepływ był równomierny i precyzyjny dba o to technologia DreamSpray® a sylikonowa tarcza SpeedClean znajdująca się w obrębie dysz uniemożliwia zatykaniu się otworów powodowane osadami z kamienia. Do zestawu dołączony jest także drążek prysznicowy na którym umieszczony jest przesuwny uchwyt aby w wygodny sposób powiesić słuchawkę i ustawić jej odpowiedni kąt nachylenia. Wszystkie elementy zestawu zostały pokryte chromowaną powłoką StarLight® sprawiając, że ich powierzchnia jest zabezpieczona przed odbarwieniami nadając im nieskazitelnego blasku. GROHE Relexa Trio sprawi, że w Twojej łazience zapanuje przyjemna atmosfera, która pozytywnie wpłynie na Twój relaks po ciężkim dniu spędzonym w pracy.

Najważniejsze cechy produktu

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Łatwy montaż z systemem GROHE QuickFix Plus

System GROHE QuickFix Plus to system uproszczonego montażu drążka prysznicowego. Regulowana odległość pomiędzy uchwytami ściennymi pozwala dopasować ich rozstaw do już istniejących otworów, zatem nie potrzeba wiercić nowych. W porównaniu do tradycyjnych drążków, czas montażu jest skrócony o nawet 50%.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Technologia TwistFree – zapomnij o skręcającym się wężu

Zainspirowana codziennymi doświadczeniami, technologia TwistFree zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z poplątanym wężem, usiłując przywrócić jego pierwotny kształt.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Strumień Jet - energia i ożywienia na dobry początek dnia

Perfekcyjna kombinacja: strumień Jet to odżywienie i regeneracja, kiedy ich potrzebujesz oraz przydatne podczas mycia łazienki narzędzie, z którym szybko uporasz się z zabrudzeniami wanny lub kabiny prysznicowej.

Mocny, ożywiający strumień wody: GROHE Normal

Strumień Normal jest idealny, gdy zależy ci na ożywczej i odświeżającej kąpieli. Zaufaj sprawdzonej jakości GROHE każdego dnia.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Cover cap 45922000
2 Glide element 06765000
3 Shower bar holder 48333000
4 Dirt strainer 0700200M
5 Compensation disc 45914XE0*

Oferta produktów

Prysznice ręczne

Prysznic ręczny 5 strumienie
Prysznic ręczny 3 strumienie

Deszczownice

Prysznic górny dla sportowców
Prysznic górny, 5 strumieni
Deszczownica 3 strumieniowa
Prysznic górny, 5 strumieni

Zestawy z drążkiem prysznicowym

Zestaw z drążkiem prysznicowym, 3 strumienie
zestaw prysznicowy, 5 strumieni
Relexa

Relexa

Najwyższa wydajność

Pokaż kolekcję
Concetto New
Broszura
Concetto New