Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rainshower System SmartControl 360 MONO Podtynkowy zestaw prysznicowy z termostatem

26446000 - Rainshower System SmartControl 360 MONO Podtynkowy zestaw prysznicowy z termostatem
  • chrom
  • moon white
Numer produktu 26446000
Kod EAN 4005176409905
6 602,64 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Rainshower SmartControl 360 MONO Combi - system natryskowy z baterią termostatyczną do montażu ściennego

Szukasz luksusowego systemu natryskowego, wpisującego się w filozofie zmysłowego minimalizmu? Elegancki GROHE SmartControl 360 MONO Combi będzie doskonałym wyborem! W skład zestawu wchodzą: innowacyjna bateria, ogromna deszczownica, słuchawka ręczna, akrylowa półka i wąż przyłączeniowy. Drążek prysznicowy ukryto w ścianie, co pozwala uzyskać wrażenie purystycznej aranżacji i daje więcej swobody w zakresie instalacji. Wszystkie zewnętrzne komponenty zaprojektowano w oparciu o cylindryczne kształty i pokryto powłoką GROHE StarLight. Zapewnia ona lśniący blask diamentu, do 10 razy większa trwałość od konkurencyjnych rozwiązań i łatwe czyszczenie – wystarczy przetarcie ściereczką z mikrofibry, by armatura znów wyglądała jak nowa. Tarcze natryskowe stworzono w technologii GROHE DreamSpray, która gwarantuje zrównoważony przepływ wody z każdej dyszy i relaksujące ukojenie dla Twojego ciała. Będziesz mógł cieszyć się aż czteroma rodzajami strumieni słuchawki ręcznej i dwoma (jeden do wyboru na stałe) z deszczownicy, by dostosować kąpiel idealnie do swoich potrzeb. O Twój komfort i bezpieczeństwo zatroszczy się także głowica termostatyczna GROHE TurboStat, która gwarantuje utrzymanie temperatury i ciśnienia wody na stałym poziomie, przez cały czas trwania prysznica. Aby ochronić wszystkich domowników przed przypadkowymi oparzeniami, na panelu sterującym znajduje się dodatkowy przycisk SafeStop. Tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie uchwytu, umożliwi ustawienie temperatury wyższej, niż 38°C. Odkryj piękno zmysłowego minimalizmu i wybierz system GROHE SmartControl 360 MONO Combi! (Do prawidłowego działania systemu, wymagana jest instalacja elementów podtynkowych 26264001 i 26449000)

Najważniejsze cechy produktu

GROHE SmartControl - innowacyjny sposób na interakcję z wodą

Innowacyjny sposób obsługi systemów SmartControl został zaprojektowany, abyście na nowo mogli odkryć przyjemność kąpieli. Po prostu wciśnijcie przycisk, by uruchomić przepływ wody, przekręćcie go, by dostosować ciśnienie i wciśnijcie ponownie, by go zatrzymać, a Wasze ustawienia zostaną zapamiętane. Chcecie korzystać z deszczownicy i prysznica ręcznego jednocześnie? Nic prostszego, po prostu użyjcie dwóch przycisków na raz!

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Technologia GROHE CoolTouch – bateria zawsze bezpieczna w dotyku

Dzięki technologii GROHE CoolTouch, temperatura powierzchni baterii nigdy nie będzie wyższa, od ustawionej przez Ciebie temperatury przepływu. Zintegrowane, wewnętrzne kanały wodne wewnątrz baterii oddzielają gorącą wodę od powierzchni metalowego korpusu, dzięki czemu jest ona zawsze bezpieczny w dotyku. Ta opcja jest szczególnie przydatna w domach, w których obecne są małe dzieci - nie musisz już martwić, że przypadkowo oparzą się podczas kąpieli.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Wygodna półka na przybory do mycia GROHE EasyReach

Zawsze miej szampon i mydło pod ręką z półką GROHE EasyReach. Jej gładką powierzchnię zaprojektowano, by świetnie komponowała się z Twoją baterią i była łatwa do wyczyszczenia.

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Strumień Pure Rain - cudownie miękki, jak delikatny letni deszcz

Strumień PureRain to ulepszona wersja strumienia Rain, uznawanego przez naszych klientów za "najbardziej komfortowy", która pozwala cieszyć się jeszcze większymi, bardziej miękkimi kroplami spływającymi na Twoją skórę.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Strumień Rain O2 - luksusowe doznanie dla Twojego ciała i umysłu

Powietrze doprowadzane do każdej z dysz mieszane jest z wodą, tworząc niepowtarzalny strumień Rain O2. Delikatny i miękki, zapewni Ci niepowtarzalne doświadczenia pod prysznicem, gwarantując komfort na najwyższym poziomie przy jednoczesnym mniejszym zużyciu wody.

Strumień Jet - odżywczy i ożywiający

Perfekcyjna kombinacja: strumień Jet to odżywienie i regeneracja, kiedy ich potrzebujesz oraz przydatne podczas mycia łazienki narzędzie, z którym szybko uporasz się z zabrudzeniami wanny lub kabiny prysznicowej.

Strumień Bokoma - kojący masaż ramion i szyi

Innowacyjny strumień Bokoma, tworzy efekt "oddychania", dzięki ośmiu dynamicznym dyszom otwierającym i zamykającym się raz na sekundę, dając wrażenie masażu koniuszkami palców, który z pewnością pozytywnie nastroi Cię do nadchodzącego dnia.

Przełącznik One-Click Showering – proste przełączanie się między strumieniami prysznica

Prysznice GROHE oferują wybór kilku strumieni wody. Przełączanie między nimi jest niezwykle proste dzięki przełącznikowi One-Click Showering - za pomocą klawiszy umieszczonych na słuchawce prysznica zmienisz i połączysz różne rodzaje strumieni, personalizując doświadczenie kąpieli.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Technologia TwistFree – zapomnij o skręcającym się wężu

Zainspirowana codziennymi doświadczeniami, technologia TwistFree zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z poplątanym wężem, usiłując przywrócić jego pierwotny kształt.

GROHE EasyClean - pozbądź się zacieków z głowicy natrysku

Funkcja EasyClean pozwala w ciągu kilku chwil pozbyć się zacieków z głowicy natrysku. Wystarczy ją odkręcić i wygodnie wytrzeć - to takie proste!

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Shower systems with thermostat

26250000
chrom
Dodaj do notatnika
8 767,44 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
26361000
chrom
Dodaj do notatnika
7 360,32 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
26250LS0
moon white
Dodaj do notatnika
8 118,00 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
26361LS0
moon white
Dodaj do notatnika
7 360,32 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
System prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Rainshower SmartControl

Rainshower SmartControl

3D Showering
Drücken, Drehen, Duschen
Push, Turn, Shower

Pokaż kolekcję
Concetto New
Broszura
Concetto New