Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Power&Soul Cosmopolitan 130 Prysznic ręczny 4 strumienie

27663LS0 - Power&Soul Cosmopolitan 130 Prysznic ręczny 4 strumienie
  • moon white/chrom
Numer produktu 27663LS0
Kod EAN 4005176997228

Opis produktu

Twoja łazienka zaprojektowana jest w jasnych tonacjach i potrzebujesz słuchawki prysznicowej, która dopasuje się jej wystroju? GROHE Power&Soul® Cosmopolitan 130 pokryta śnieżnobiałą powłoką doda powiew świeżości i elegancji do nowoczesnej łazienki. W celu zabezpieczenia baterii przed uszkodzeniami otuliliśmy baterię chromem StarLight®. Jego gładka struktura jest łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką, aby wydobyć jej diamentowy blask. Aby urozmaicić codzienną kąpiel wyposażyliśmy słuchawkę w cztery rodzaje strumienia do wyboru. Niezależnie od tego, który typ natrysku wybierzesz czy to będzie masujący ‘BokomaSpray’, napowietrzony ‘RainO2’, odżywczy ‘Jet’ lub delikatny ‘Rain’ ich przepływ będzie równomierny i pełny a to wszystko za sprawą technologii DreamSpray®. Także sylikonowa tarcza SpeedClean przyczynia się do idealnego przepływu wody poprzez zapobieganie nagromadzaniu się osadów z kamienia w obrębie dysz. Zapewnij sobie przyjemne chwile pod prysznicem wraz ze słuchawką prysznicową GROHE Power&Soul® Cosmopolitan 130.

Najważniejsze cechy produktu

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Przełącznik One-Click Showering – proste przełączanie się między strumieniami prysznica

Prysznice GROHE oferują wybór kilku strumieni wody. Przełączanie między nimi jest niezwykle proste dzięki przełącznikowi One-Click Showering - za pomocą klawiszy umieszczonych na słuchawce prysznica zmienisz i połączysz różne rodzaje strumieni, personalizując doświadczenie kąpieli.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Strumień Rain O2 - luksusowe doznanie dla Twojego ciała i umysłu

Powietrze doprowadzane do każdej z dysz mieszane jest z wodą, tworząc niepowtarzalny strumień Rain O2. Delikatny i miękki, zapewni Ci niepowtarzalne doświadczenia pod prysznicem, gwarantując komfort na najwyższym poziomie przy jednoczesnym mniejszym zużyciu wody.

Strumień Jet - energia i ożywienia na dobry początek dnia

Perfekcyjna kombinacja: strumień Jet to odżywienie i regeneracja, kiedy ich potrzebujesz oraz przydatne podczas mycia łazienki narzędzie, z którym szybko uporasz się z zabrudzeniami wanny lub kabiny prysznicowej.

Strumień Bokoma - kojący masaż ramion i szyi

Innowacyjny strumień Bokoma, tworzy efekt "oddychania", dzięki ośmiu dynamicznym dyszom otwierającym i zamykającym się raz na sekundę, dając wrażenie masażu koniuszkami palców, który z pewnością pozytywnie nastroi Cię do nadchodzącego dnia.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Dirt strainer 0700200M
Concetto New
Broszura
Concetto New